فهرست
تیم منتخب پیرمردهای جام: کولاک تمام نشدنی‌ها
تیم منتخب پیرمردهای جام: کولاک تمام نشدنی‌ها

تیم منتخب پیرمردهای جام: کولاک تمام نشدنی‌ها

آی اسپورت- در تمام بازی‌های سریع و پرگل جام جهانی بیستم و فوتبال شناوری که تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها ارائه دادند یک پارادوکس بزرگ وجود داشت. اینکه چطور می‌شود همپا با پیشرفت فنی تیم‌ها و بالا رفتن سرعت و نقش آمادگی جسمانی در موفقیت تیم‌ها برخی بازیکنان پا به سن گذاشته همچنان در بالا‌ترین سطح از رقابت‌های فوتبال حضور دارند و البته خیلی هم خوب کار می‌کنند. نمایش رافا مارکز در میانه خط دفاعی مکزیک هر چند با آن پنالتی خنده داری که روبن از او گرفت بد تمام شد اما هیچ کس یادش نمی‌رود آقای کاپیتان در چهارمین جام جهانی متوالی که بازوبند کاپیتانی آزتک‌ها را به بازو می‌بست چه فوتبالی بازی کرد.

یا نمایش ماریو یپس را تا همین بازی آخر در مصاف با برزیل و در قلب دفاع کلمبیا فراموش نمی‌کنیم که با ریش‌های سفید شده در ۳۸ سالگی چه می‌کرد. میرو کلوزه در ۳۵ سالگی به رکورد رونالدوی اورژینال رسید و حالا فرصت این را دارد که تاریخ ساز شود. نمایش کاراگونیس و فن بویتن هم در تیم‌های یونان و بلژیک فوق العاده بود درست مثل پیرلو که هر وقت خوب بازی می‌کرد ایتالیا حرفی برای گفتن داشت. در بین بازیکنان پا به سن گذاشته شیاد تنها افت دیگو فورلان ستاره اروگوئه در جام جهانی قبلی نگران کننده بود. فورلان که تحت تاثیر درخشش سوارز به این جام آمده بود نتوانست در غیاب او کاری کند و بدون گل زده از جام بیرون رفت.\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/1a7974297e1.jpg\"


دروازه‌بان: فرید موندراگون (کلمبیا، ۴۳ سال)

مدافعان: دنیل فن بویتن (بلژیک، ۳۶ سال)، ماریو یپس (کلمبیا، ۳۸ سال)، رافائل مارکز (مکزیک، ۳۵ سال)، هوگو کامپانارو (آرژانتین، ۳۴ سال)

هافبک‌ها: فرانک لمپارد (انگلیس، ۳۶ سال)، جئورجیوس کاراگونیس (یونان، ۳۷ سال)، آندره‌آ پیرلو (ایتالیا، ۳۵ سال)

مهاجمان: درک کویت (هلند، ۳۳ سال)، می‌روسلاو کلوزه (آلمان، ۳۶ سال)، دیگو فورلان (اروگوئه، ۳۵ سال)

سرمربی: فابیو کاپلو (روسیه، ۶۸ سال)

  ۳  
آی اسپورت
2014-07-05 16:24:16
نظر دهید

۳ نظر
-
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۰۳
یعنی کاپلو از هاجسون پیرتره!!!!!!!!!!!
-
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۵۶
هاجسون رو ول کن ، اوتمار هیتسفلد فکر کنم همسنه خود جام جهانیه
عماد
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۵۵
واقعا جای داش علی کریمی خالی بود... لعنت به کیروش و جواد چکش عقده ای...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر