فهرست
سپاهان بیانیه داد؛ محرم چطور می‌تواند به پایتخت برود؟
سپاهان بیانیه داد؛ محرم چطور می‌تواند به پایتخت برود؟

سپاهان بیانیه داد؛ محرم چطور می‌تواند به پایتخت برود؟

آی اسپورت- شایعه جدایی محرم نویدکیا از سپاهان، آن قدر برای مسئولان باشگاه اصفهانی غیر قابل تحمل بوده که برای تکذیب این شایعه دست به کار شده و بیانیه‌ای بلندبالا منتشر کرده‌اند. نویدکیا که اختلافاتی با سپاهانی‌ها پیدا کرده بود چند روز قبل مدعی شد تصمیمی خواهد گرفت که همه را متعجب کند و همین اظهارنظر شایعه پیوستن او به استقلال را قوت بخشید.

اما باشگاه سپاهان با انتشار بیانیه‌ای شایعات اخیر برخی رسانه‌ها در مورد کاپیتان محرم نوید کیا را بی اساس خواند. در این بیانیه که در سایت رسمی سپاهان منتشر شده آمده است:

مطالب مختلفی که در چند روز اخیر در مورد  کاپیتان محرم نوید کیا منتشر گردیده است باعث شده موجی از شایعات، دغدغه‌های متعددی را ایجاد نماید.

شایعات مضحکی همچون رفتن کاپیتان به یکی از دو تیم پایتخت، درگیری لفظی محرم با مدیر تیم بزرگسالان  و ...  موضوعاتی است که به عقیده ما حتی طرح آنها در شان کاپیتان نوید کیا و باشگاه سپاهان نیست .

نویدکیایی که همیشه پرچمدار سپاهان و عشق و غیرت به این تیم و مبارزه با اجحاف و بی‌عدالتی با تیم‌های غیر پایتخت بوده چگونه می‌تواند سپاهان به عنوان خانه ابدی خود را ترک کند و به یکی از تیم‌های سرخابی بپیوندد؟

محرمی که در سخت‌ترین ایام یار با وفای سپاهان بوده و با مصدومیت‌های فراوان تیم خود را ترک نکرده و در کنار حضور موثر، در راه حل  مشکلات تیم هم گام‌های موثری برداشته چطور می‌تواند با سپاهان خداحافظی کند و  رهسپار تیم دیگری شود؟

چگونه اخباری غیر واقعی در مورد کاپیتان منتشر می‌شود در صورتی که محرم سفیر فرهنگی باشگاه بوده و همیشه با لطف و ادب خویش همه را شرمنده نموده است.

هواداران و حامیان باشگاه  اگر اندکی بر روی این موضوعات فکر کنند متوجه می‌شوند که چقدر این شایعه‌ها  بی پایه و اساس است و به طبع آن چقدر دغدغه‌های آنها بیهوده است.

محرم سپاهانی است، سپاهانی می‌ماند و هیچ کس نمی‌تواند این شناسنامه را از سپاهان بگیرد. محرم با شخصیت بزرگ و تعصب بی‌پایانی که دارد خط قرمز ما در بسیاری از امور است.

بهتر است شایعه‌سازان روند تخریبی خود را متوقف کنند. چرا که این شایعات در مورد محرم و سپاهان بیش از سایر شایعات، دروغ پردازانی که از تریبون‌هایی غیر معتبر به تکثیر این خبرهای بهت آور و بی‌پایه و اساس  منتشر می‌کنند را روسیاه می‌کند.

  ۴  
آی اسپورت
2014-07-05 15:43:29
نظر دهید

۴ نظر
محمد
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۵۵
بیشین بینیم باو! نویدکیا!!!
فرشید
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۴۳
عمرا کاپیتان بره
عشث است سپاهان با کاپیتان محرم
حامد
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۰۲
استقلالیا و پرسپولیسیا فکر کردن اسطوره سپاهانم مث اسطوره اوناس.علی کریمی که پرسپولیس تو کورس قهرمانی را به خاطر اختلافش با مربی ول کرد رفت فرهاد مجیدی هم که ماشاله هروقت استقلال داشت میومد بالا ول میکرد می رفت.اما بسوزید که ما نویدی همچون نویدکیا داریم
عباس
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۵۸
جم کنید بابا تازه به دوران رسیده ها یه جوری میگن شایعه مضحک رفتن به پایتخت انگار میخواد بره شهرداری تبریز بازی کنه بی عدالتی در قبال تیم های غیر پایتخت؟ سال های ساله دارید فرا میلیاردی خرج میکنید و قیمت بازیکنا رو بالا میبرید حالا طلبکار هم هستید؟ به هر حال همون هوادارتون تو نود نشون داد سپاهانی ها از چه منطق والایی برخوردارن هوادار معلوم الحال گفت پیراهن نوید کیا خیلی بیشتر از مالدینی می ارزه و در قبال سوال چرا ی خبرنگار افزود: دادا ما هتریک کردیم هتریییییک
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر