فهرست
سکوت سنگین آقای گل/ انصاری‌فر به ایران برنمی‌گردد؟
سکوت سنگین آقای گل/ انصاری‌فر به ایران برنمی‌گردد؟

سکوت سنگین آقای گل/ انصاری‌فر به ایران برنمی‌گردد؟

آی اسپورت- در حالی که فصل نقل و انتقالات کم کم به روزهای پایانی نزدیک می‌شود و تیم‌ها با ترکیب جدیدشان راهی اردوهای داخلی و خارجی می‌شوند، چند بازیکن همچنان بلاتکلیف باقی مانده‌اند که بیشترین تعداد این بلاتکلیف‌ها از جمع ملی‌پوشان حاضر در برزیل هستند.

اما در لیست بازیکنانی که هنوز مقصد آینده‌شان مشخص نیست، کریم انصاری‌فر یکی از عجیب‌ترین‌هاست. بقیه بازیکنان ملی‌پوش اگرچه هنوز تیم آینده‌شان مشخص نشده اما دائما در حال مذاکره و لابی با باشگاه‌های مختلف هستند و اخبار زیادی درباره آینده احتمالی آن‌ها منتشر می‌شود. این وسط فقط کریم انصاری‌فر است که هیچ خبر خاصی در مورد او درز نمی‌کند و به بی‌سروصداترین بازیکن ملی‌پوش ایران در فصل نقل و انتقالات تبدیل شده است.

کریم که فصل گذشته در تراکتورسازی توپ می‌زد و با پیراهن این تیم آقای گل  لیگ برتر شده در درجه اول مورد توجه همین باشگاه است و تبریزی‌ها دوست دارند او را حفظ کنند. اما هنوز پاسخی از این بازیکن دریافت نکرده‌اند. از طرف دیگر نام پرسپولیس و علی دایی هم در اولین روزهای نقل و انتقالات به عنوان مشتری جدی کریم مطرح شده بود اما قرمزها رضا نوروزی را گرفتند و کریم را بی‌خیال شدند. در روزهای اخیر صحبت استقلالی شدن این بازیکن سر زبان‌ها افتاده و گفته می‌شود اگر نکونام به استقلال بیاید انصاری‌فر را هم با خودش می‌آورد.

اما تمام این خبرها و ابراز علاقه‌ها کاملا یکطرفه پیش می‌رود و هیچ واکنشی از سوی کریم انصاری‌فر مشاهده نشده است. آقای گل جوان لیگ بعد از پایان جام جهانی همراه دیگر ملی‌پوشان به ایران بازنگشت و مستقیما راهی دوبی شد تا دوران استراحت را در خارج از کشور سپری کند. این روزها تماس با او به ماموریتی غیرممکن برای باشگاه‌های ایرانی بدل شده و این هم دلیلی است بر آن‌که اولویت اول مهاجم اردبیلی بازی کردن در خارج از کشور است.

کریم تمام هم و غم خود را در این روزها بر روی پیدا کردن یک مشتری خارجی گذاشته و فعلا به گزینه‌های داخلی فکر نمی‌کند. او می‌داند که اگر امسال نتواند به لیگ‌های اروپایی منتقل شود بعید است دیگر فرصتی برای این کار نصیبش بشود. بنابراین تمام تلاش او و مدیر برنامه‌اش روی همین هدف متمرکز شده است. اگر احیانا کریم موفق نشود راهی به باشگاه‌های اروپایی پیدا کند آن وقت باید منتظر پیوستن او به یک تیم داخلی در آخرین روزهای نقل و انتقالات باشیم. کاری که سال گذشته هم درست در روزهای پایانی انجام داد.

     
آی اسپورت
2014-07-05 16:01:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر