فهرست
رونالدو : جیمز رودریگس یک خرید عالی برای رئال خواهد بود
رونالدو : جیمز رودریگس یک خرید عالی برای رئال خواهد بود

رونالدو : جیمز رودریگس یک خرید عالی برای رئال خواهد بود

آی اسپورت - رونالدو نازاریو یا همان رونالدوی برزیلی ستاره سابق فوتبال جهان به شدت درگیر برگزاری مسابقات جام جهانی است. او که از اعضای کمیته برگزاری مسابقات است، امروز در یک نشست خبری پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد : 


از مسابقات امسال راضی هستید ؟

بله. تقریبا اکثر بازی ها هجومی بوده و تیم ها سعی در زدن گل های فراوان داشته اند. بازیهای زیبایی را شاهد هستیم. تعداد بازی هایی که در دقایق پایانی سرنوشتشان عوض شده بسیار بوده و از این بابت بسیار خوشحالم.

شما با برزیل سال 2002 قهرمان جهان شدید . در توان این تیم برزیل است که قهرمان جهان شود ؟

امیدوارم که اینگونه شود.دوست دارم که مردم کشورم شاد باشند و از بازی تیم کشورشان لذت ببرند. با این وجود هنوز بازی خیلی خوبی از برزیل ندیده ایم.

اما این تیم راه پیروز شدن را خوب یاد  گرفته است.امیدوارم که پس از حذف کردن کلمبیا؛ مردم به این تیم ایمان بیشتری پیدا کرده باشند و در نیمه نهایی بیشتر از همیشه حامی این تیم باشند.

در مورد رقیب بعدیتان \"آلمان\" چه نظری دارید ؟

از آلمان خوشم می آید. آنها تیم کاملی هستند. خوب دفاع کرده و به همان خوبی حمله می کنند. مهاجمان بزرگی دارند و در مجموع، گروهی یکدست هستند. توماس مولر را در بهترین فرمش می بینم.

نیمار در برزیل بهتر از بارسا بازی نمی کند ؟

نیمار بازیکنی استثنایی و جوان است . از بازی در کنار مسی چیزهای زیادی یاد گرفته است. اعتماد بنفس او بیشتر شده و راحت تر بازی می کند.فکر می کنم فصل بعد در بارسا بازی های بهتری را از او شاهد خواهیم بود.

در مورد جیمز رودریگس و علاقه رئال به جذب او چه نظری دارید ؟

فعلا چیزی نمی توان گفت. باید ببینیم چه اتفاقی می افتد. در حال حاضر همه روی بازی های جام جهانی تمرکز کرده اند. هرچند ممکن است تا کنون قراردادهایی در خفا امضا شده باشد و بعد از جام جهانی رسما اعلام شوند (می خندد) .

رودریگس بازیکن جوان و در عین حال بزرگیست. او شکار بزرگی برای رئال محسوب می شود.رئال از نظر من بهترین باشگاه دنیاست و با رودریگس بهتر هم خواهد شد. خریدی عالی خواهد بود.

     
آی اسپورت
2014-07-05 16:23:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر