فهرست
پریرا: سپاهان را به تیم‌های عربی ترجیح دادم/ کار با کرانچار برایم افتخار است
پریرا: سپاهان را به تیم‌های عربی ترجیح دادم/ کار با کرانچار برایم افتخار است

پریرا: سپاهان را به تیم‌های عربی ترجیح دادم/ کار با کرانچار برایم افتخار است

آی اسپورت- بالاخره پس از کش و قوس‌های فراوان لوسیانو پریرا مندز ملقب به شیمبا بازیکن فصل قبل تیم فولاد خوزستان که قرار بود به منظور انجام مراحل پایانی عقد قرارداد به اصفهان سفر کند پنجشنبه در اصفهان حضور یافت و با امضا قراردادی یک ساله رسماً به سپاهان پیوست و عصر جمعه نیز برای اولین بار در تمرین این تیم حضور یافت.

به گزارش آی اسپورت به نقل از ایمنا، پریرا یکی از دلایل این انتقال را خواسته شخصی خودش دانست. او در مورد حضورش در سپاهان چنین عنوان کرد: از اینکه به تیم سپاهان پیوستم بسیار خوشحال هستم. سپاهان تیم بزرگی است و طی چند سال گذشته همواره در بین مدعیان حضور داشته و حتی عنوان نایب قهرمانی باشگاههای آسیا را نیز در کارنامه خود دارد.

وی ادامه داد: من برای ادامه فوتبالم به‌رغم داشتن پیشنهادهایی از تیم‌های داخلی ایران و چند تیم عربی سپاهان را به دیگر تیم‌ها ترجیح دادم چون از حرفه ای بودن این تیم آگاهی داشتم و دوست داشتم فقط و فقط به فوتبال بپردازم نه به مسائل حاشیه ای.

پریرا بیان کرد: سپاهان همچنین از مربی بزرگی به نام کرانچار سود می‌برد که کار با او برایم افتخار است و به همین دلیل با سفر دکتر خلیلیان به برزیل با ایشان مذاکراتی را داشتم و خوشبختانه به توافقات اولیه رسیدیم و قرار شد که در سفر من به اصفهان این قرار داد نهایی شود که این امر محقق شد و امیدوارم که برای سپاهان بهترین بازی‌ها را انجام دهم.

پریرا همچنین مدت قراردادش با سپاهان را یک فصل اعلام کرد.

     
آی اسپورت
2014-07-05 16:52:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر