فهرست
کارنامه پرحاشیه ترین خرید استقلال/ کرار و تکرار مکررات!
کارنامه پرحاشیه ترین خرید استقلال/ کرار و تکرار مکررات!

کارنامه پرحاشیه ترین خرید استقلال/ کرار و تکرار مکررات!

آی اسپورت - همه آن هایی که گمان می کردند فوتبال ایران برای مدت ها به سراغ فوتبالیست های عراقی نخواهد رفت تا خاطره سرکشی های گذشته تکرار نشوند، نسخه دیروز استقلال غافلگیرکننده بود. کرار جاسم، هافبک سابقا محبوب تبریزی ها، از پس آن حاشیه شخصی پررنگ در تبریز و البته با تجربه یک درگیری لفظی در زمین فوتبال با مجتبی جباری در لباس استقلال، حالا بار دیگر پیراهن آبی را بر تن خواهد کرد. این هافبک 27 ساله، یکی از بازیکنانی بود که در جریان قهرمانی ناباورانه عراق در جام ملت های آسیا مورد توجه قرار گرفتند. او در راجامانگالا، موفق شد دروازه استرالیا را باز کند و در جریان آن پیروزی به یاد ماندنی تیم ویرا نقش مهمی داشته باشد. پس از آن تورنمنت، این بازیکن به الوکره پیوست. او دوران موفقی را در تیم قطری سپری کرد و در دو فصل، در لیگ 10 تیمی فوتبال قطر به رده های نهم و هشتم رسید و با جدا شدن از این لیگ، با یک تیم ایرانی قرارداد امضا کرد تا تبدیل به یکی از عراقی های پرشماری شود که در آن مقطع به فوتبال ایران اضافه می شدند.

کرار خیلی زود چهره محبوب سکوهای یادگار امام شد اما کنترل او برای تبریزی ها کار ساده ای نبود. او در دوران حضور در این تیم چهره ای بسیار کم طاقت و عصبانی از خود نشان داد و چند بار نزدیک بود داورها را در زمین مسابقه بجود!  بلافاصله پس از اعلام جدایی او، تعدادی از بازیکنان تیم سرخپوش در مصاحبه هایی رفتارهای وحشتناک این بازیکن در رختکن تیم را فاش ساختند. اوضاع برای کرار اما بهتر شد، او این بار لباس آبی پوشید و شماره 13 تیم فوتبال استقلال را از آن خود کرد. یکی از بی نظم ترین ستاره های تاریخ لیگ برتر، مدتی بعد از استقلال اخراج شد و چند هفته ای را بدون تیم ماند تا سرانجام باشگاه عجیب و غریب شاهین بوشهر او را به خدمت گرفت. فیروز کریمی به بوشهری ها قول داد از او یک بازیکن منظم و متفاوت بسازد اما کرار تنها یک بازی برای شاهین انجام داد. او فصل بعد را در باشگاه عجمان امارات آغاز کرد و در 16 مسابقه 3 گل برای این تیم به ثمر رساند. مسئولان این تیم اما در میانه های فصل او را به باشگاه نجف که فوتبالش را در آن آغاز کرده بود قرض دادند و نجفی ها هم او بعد از چند ماه او را راهی باشگاه الطلبه عراق کردند. در این دست به دست شدن های متوالی، ناگهان باشگاه استقلال از راه رسید و علیرغم آگاهی از رفتارهای خاص او، قرارداد دو ساله ای را با این بازیکن به امضا رساند. او حالا برای دومین بار پیراهن استقلال را می پوشد و البته خیال اش از بابت مجتبی جباری راحت است. استقلالی ها اما نباید اجازه بدهند او به تعطیلات برود. بازگشت ستاره های عراقی از تعطیلات معمولا با خداست! 

  ۴  
آی اسپورت
2014-07-05 17:11:41
نظر دهید

۴ نظر
-
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۱۹
جاسم کرار توی این 3 سال توی لیگ محلات عراق داره بازی می کنه
-
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۱۹
جاسم کرار توی این 3 سال توی لیگ محلات عراق داره بازی می کنه
kian
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۵۷
بابا نسوزید دیگه، هردفه این عکسو میذارید ک چی مثلا؟ اینقد ناراحتی نداره ک خودتونو میکشید
عباس
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۱۲
الان این کیسه کشا میان میگن آی اسپورت پرسپولیسیه و سوخته من زودتر در جوابتون میگم آخه بازیکنی که تو لیگ 2 عراق بازی کرده سوختن داره ؟ نه خدایی سوختن داره؟ عراق خودش چه فوتبالی داره که لیگ دوش چه چیزی باشه به قول معروف مورچه چیه که کله پاچه داشته باشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر