فهرست
روزهای ناامیدکننده فولاد/ قهرمان، پر از جای خالی
روزهای ناامیدکننده فولاد/ قهرمان، پر از جای خالی

روزهای ناامیدکننده فولاد/ قهرمان، پر از جای خالی

آی اسپورت - قهرمان لیگ سیزدهم فوتبال ایران، یکی از ضعیف ترین تیم های حال حاضر نقل و انتقالات به شمار می رود. آن ها پس از تجربه روزهای خوب فصل گذشته، در آغاز فصل نقل و انتقالات ابتدا مربی شان را از دست دادند و بعد دست روی دست گذاشتند تا شاهد جدایی های پشت سر هم ستاره های شان شوند. ابتدا این سوشا مکانی بود که تصمیم به خروج از اهواز گرفت و بهانه های زیادی را برای این تصمیم تراشید. از گرمای هوای جنوب گرفته تا مصاحبه ای که سرمربی جدید فولاد در آن مدعی شده بود از این تیم فقط شریفات و رحمانی را می شناسند و به ماندن آن ها فکر می کند. سوشا که در 15 بازی نیم فصل دوم فصل گذشته 10 بار هت تریک کرده بود، راه باشگاه پرسپولیس را در پیش گرفته بود و با این تیم امضا کرد. کمی بعد عبدالله کرمی نیز تیم فصل آینده اش را انتخاب کرد. او که از بهترین های فولاد در لیگ گذشته بود، در روزهایی که مصرانه از پرسپولیس پیشنها داشت تصمیم گرفت سپاهان را انتخاب کند و به صورت رسمی به این تیم بیپیوندد. طلایی های اصفهان برای بازگشت به مسیر قهرمانی، به شدت روی فولادی ها حساب باز کرده بودند. به همین خاطر بعد از کرمی، لوسیانو پریرا هم با یک قرارداد نجومی به عضویت باشگاه اصفهانی درآمد.

در همه این مدت، فولاد تنها یک بازیکن را در فصل نقل و انتقالات خریداری کرده و ایمان موسوی را از تبریز به اهواز برده است. طبیعی ست که او نمی تواند جانشین درجه یکی برای شیمبا باشد اما برای فولادی ها تلخ تر آن است که این تیم هنوز حتی جانشین های متوسط سوشا و کرمی را نیز پیدا نکرده است. در این شرایط ناامیدکننده و در روزهایی که شاید به جدایی بختیار هم ختم شوند، فولادی ها امیدوارند اسکوچیچ با جذب چند مهره خارجی کمی معادله ها را به هم بزند و آرامش را به تیمش برگرداند.

 

  ۳  
آی اسپورت
2014-07-05 18:28:08
نظر دهید
۳ نظر
-
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۳۴
مگه دروازه بان هتک تریک میکنه
mohammad
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۳۸
Agha sosha makanio hattrick??!!!
محمد
يكشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۳، ۱۰:۵۷
خیلی دوس دارم بدونم این مطالب بی سروته رو کی مینویسه! شما هم دارید مثل اون روزنامه ی تمام گلاسه زرد نویس میشید! فولاد همیشه همینطور بوده تو نقل و انتقالات!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر