فهرست
از پیشنهاد نجومی تراکتور تا بن بست آندو - استقلال/ سامورایی از تهران می رود؟
از پیشنهاد نجومی تراکتور تا بن بست آندو - استقلال/ سامورایی از تهران می رود؟

از پیشنهاد نجومی تراکتور تا بن بست آندو - استقلال/ سامورایی از تهران می رود؟

آی اسپورت - سامورایی گریان تیم ملی، این روزها توی همه مصاحبه هایش تاکید می کند که در ایران تنها برای استقلال بازی خواهد کرد. این جملات اما هنوز هم باشگاه های وطنی خواهان جذب او را ناامید نکرده است. تراکتور، جدی ترین مشتری امضای قراداد با آندوست. آن ها برای نشان دادن تمایل وافرشان به شماره 14 استقلال، بسته پیشنهادی شان را با یک 3 و 9 تا صفر گذاشته اند پیش روی او و امیدوارند با خرید این بازیکن کلیدی، روزهای بدشان در فصل نقل و انتقالات را به پایان برسانند و از عصبانیت هواداران شان کم کنند. 3 میلیارد. این پیشنهاد نجومی حالا دیگر رقم آندو در مارکت فوتبال ایران به شمار می رود. در میان باشگاه های ایرانی  استقلال می تواند از برگ برنده علاقه آندو به خودش استفاده کند اما سوال اینجاست که آیا این علاقه، میزان چشمگیری از قیمت 3 میلیاردی او را کاهش خواهد داد؟ پاسخ منفی است.

در طول فصل گذشته بارها و بارها تفاوت آشکار حضور و عدم حضور آندو در زمین، به هواداران تیم فوتبال استقلال ثابت شد. او مهره ای بسیار محبوب نزد استقلالی ها است و طبعا همه آن ها علاقه مند به حفظ او هستند اما خرید امید ابراهیمی با مبلغی ویژه، مدیران این باشگاه را به این فکر فرو برده است که آیا لزومی برای تن دادن به مبلغ فوق تصور اندو وجود دارد یا خیر. آن ها فاصله زیادی تا تصمیم گیری ندارند و به نظر می رسد در فصل آینده باید آندو را بار دیگر در لباس تیم های قطری مشاهده کنیم. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-05 17:54:51
نظر دهید
۱ نظر
-
يكشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۳، ۰۲:۰۸
بیخودی پیازداغ نریزین
تراکتور سه میلیارد برا یه بازیکن اش کجا بود؟ این پیشنهاد فقط از عهده تیم هایی برمی آید که یا پول ی زبون بیت المال رو دارن یا منابع مالی آنچنانی ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر