فهرست
ویلموتس: آرژانتین خیلی بهتر از ما نبود
ویلموتس: آرژانتین خیلی بهتر از ما نبود

ویلموتس: آرژانتین خیلی بهتر از ما نبود

آی اسپورت- مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی بلژیک، معتقد است تجربه بالاتر آرژانتینی ها به آنها کمک کرد تا به نیمه نهایی جام جهانی برزیل راه پیدا کنند.

شاگردان ویلموتس ساعتی پیش مقابل آلبی سلسته با یک گل شکست خوردند تا ماجرا جویی شان در جام جهانی برزیل در مرحله یک چهارم نهایی به پایان برسد.

ویلموتس به خبرنگاران گفت:\" توضیح اینکه چرا شکست خوردیم آسان نیست. ما تجربه آرژانتینی ها را دراین دیدار دیدیم. آنها می توانستند ریتم بازی ما را بهم بزنند؛ بازی ما را خراب کنند و 30 ثانیه طول می کشید تا ما بتوانیم بار دیگر حمله مان را از سر بگیریم.

اما من به شاگردانم افتخار می کنم. آنها نمایش های خوبی ارائه دادند و من نمی توانم از آنها انتقاد کنم. می خواهم از همه کادر فنی ام به خاطر تلاش شان تشکر کنم. چند نفر از اعضای تیم در رختکن گریه کردند. ما تحت تاثیر آرژانتینی ها قرار نگرفتیم. آنها معمولی بودند اما باختیم.  ما نشان دادیم که تیم خوبی هستیم اما آنها به ما فضا ندادند.\"

ویلموتس همچنین در مورد بازی مسی، گفت:\" او چند خطا انجام داد و اینکه داور واکنشی نداشت، من را متعجب کرد. مسی بازیکن خطرناکی است. او وقتی لازم باشد، خیلی خوب توپ را کنترل می کند. ما کمی ناراحت هستیم.\"

     
آی اسپورت
2014-07-05 23:37:36
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر