فهرست
دور زدن محرومیت فیفا: تراکتورسازی 3 بازیکن جدید می‌خرد
دور زدن محرومیت فیفا: تراکتورسازی 3 بازیکن جدید می‌خرد

دور زدن محرومیت فیفا: تراکتورسازی 3 بازیکن جدید می‌خرد

آی اسپورت - تراکتورسازی با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی به واسطه محرومیتی که فیفا برای این تیم در نظر گرفته، از جذب بازیکن جدید محروم است. از این رو مسئولان تراکتورسازی تمرکز خود را روی تمدید قرارداد با بازیکنان کنونی گذاشته‌اند.

در چنین شرایطی سازمان لیگ به مسئولان تراکتورسازی اعلام کرده بعد از پایان زمان نقل و انتقالات می توانند 3 بازیکن آزاد ایرانی به خدمت بگیرند. بر این اساس پس از پایان زمان قانونی نقل و انتقالات تابستانی پنجره تیم تراکتورسازی باز می شود و با توجه به قوانین این تیم می‌تواند 3 بازیکن آزاد را به خدمت بگیرد.

از این رو مسئولان تراکتورسازی قصد دارند با برخی بازیکنان برای فصل بعد توافق کنند و آنها را از هفته ششم لیگ برتر به میدان بفرستند. تراکتوری ها البته اول به دنبال حل مشکلات مربوط به امید عالیشاه و احمد نوراللهی هستند و در صورتی که بتوانند این دو بازیکن را به عنوان سهمیه آزاد استفاده کنند، 2 سهمیه از 3 بازیکن آزاد پر خواهد شد و این نفرات از هفته ششم می توانند به میدان بروند. تراکتوری‌ها همچنین با برخی بازیکنان نیز مذاکره خواهند کرد تا در صورت توافق آنها را جذب کنند و از هفته ششم قراردادشان را ثبت و از این نفرات استفاده کنند.

۴ ۲  
آی اسپورت
2017-05-18 15:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
۲ نظر
علیرضا
پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۵:۵۴
پس چرا این قانون برای استقلال نبود و نتوسنت سرور جبارف و آندو و روزبه چشمی رو بعد از پایان نقل و انتقالات جذب کنه؟؟
۴
محمد
پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۶:۵۵
همونطور که استقلال نتونست تو فاصله بین دو بازه نقل و انتقالاتی بازیکن آزاد جذب کنه تراکتوری ها هم تا نقل و انتقالات زمستانی نیم فصل ، حق جذب بازیکنی رو ندارند
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر