فهرست
مرتضی اسدی: مرا از خانه ام بیرون کرده اند/ فقط یک جلسه دو دقیقه ای با تراکتوری ها داشتم
مرتضی اسدی: مرا از خانه ام بیرون کرده اند/ فقط یک جلسه دو دقیقه ای با تراکتوری ها داشتم

مرتضی اسدی: مرا از خانه ام بیرون کرده اند/ فقط یک جلسه دو دقیقه ای با تراکتوری ها داشتم

امیر اسدی

آی اسپورت- مرتضی اسدی، پس از دو ماه بلاتکلیفی و پس از چهار سال حضور در تراکتورسازی از این تیم جدا شد تا فوتبال خود را در تبریز و البته گسترش فولاد ادامه دهد. مرتضی اسدی برای تمدید قرارداد با تراکتورسازی بی‌میل نبود، این را می‌شود از تعلل او برای مذاکره با تیم‌های دیگر برداشت کرد اما نکته اینجاست که در این مدت، نه‌تنها مسوولان تراکتورسازی برای تمدید قراردادش دست به کار نشدند که شنیده شد او را نمی‌خواهند و جایی در برنامه‌های فصل آینده رسول خطیبی ندارد. مرتضی اسدی در این‌باره می‌گوید: «خیلی منتظر تراکتورسازی نشستم، بیش از یک ماه اما ظاهرا آنها در حال مذاکره با بازیکنان دیگر بودند و شاید به دنبال از ما بهترون! حتی اطلاع دارم مبالغی بالاتر از آنچه به ما می‌دادند را به سایر بازیکنان پیشنهاد داده بودند. من چهار سال در این تیم بودم و تراکتورسازی را مثل خانه‌ام می‌دانستم اما شرایطی ایجاد کردند که واقعا اذیت شدم. دو ماه حتی روی پیشنهادهایم فکر هم نکردم، همه را رد کردم و این فقط به خاطر تراکتورسازی و علاقه‌ام به این تیم بود اما وقتی کار به اینجا رسید و دیدم سراغی از من نمی‌گیرند با گسترش فولاد قرارداد بستم تا یک سال در خدمت این تیم تبریزی باشم.»

مسوولان تراکتورسازی معتقدند مرتضی اسدی پول زیادی را برای تمدید قرارداد از باشگاه در خواست کرده. اسدی اما اعتقاد دیگری دارد. حرفی می‌زند و صحبت از مذاکره‌ای می‌کند که زمانش واقعا کوتاه بوده است، آن هم برای انجام یک توافق. اسدی می‌گوید: «فقط یک جلسه دو دقیقه‌ای با مسوولان تراکتورسازی داشتیم. آنها پیشنهاد خود را دادند و من قبول نکردم چون می‌دانستم که به بازیکنان دیگر پول بیشتری می‌دهند. جوری پیشنهاد دادند که انگار دوست ندارند من در تراکتور بمانم! وقتی رسول خطیبی سرمربی شد، همان ابتدا خیلی‌ها گفتند که من و چند نفر دیگر در لیست مازاد او قرار داریم. جدایی ما از تیم، از آنجا استارت خورد. من کاپیتان بودم و جزو بازیکنان قدیمی تیم محسوب می‌شدم اما باشگاه به گونه‌ای با ما برخورد کرد که جالب نبود. در حالی که گفته می‌شد ستون و اسکلت اصلی تیم حفظ می‌شود اما اکثر بازیکنان از تراکتورسازی جدا شدند که این جای سوال دارد.»


مرتضی اسدی از مذاکره تراکتورسازی با بازیکنان ملی‌پوش هم ناراحت است. او برای خود دلایلی دارد، دلایلی که منطقی است: «در دو فصل اخیر تراکتورسازی یکی از بهترین خطوط دفاعی را داشت. جالب است بدانید که تا کادر فنی تغییر کرد، با مدافعان تیم ملی مذاکره کردند تا آنها بیایند و جای ما را بگیرند. البته خود آنها باید پاسخگوی عملکردشان باشند. من تنها برای تراکتورسازی آرزوی موفقیت می‌کنم و خطاب به هواداران این تیم می‌گویم که در دو ماه گذشته گزینه اولم تراکتورسازی بود و به هیچ پیشنهادی فکر هم نکردم. آنقدر در این مدت اذیتم کردند که مریض هم شدم اما چه سود که در نهایت از تیم محبوبم جدایم کردند!»


عادت کرده بودیم که مرتضی اسدی را با پیراهن تراکتورسازی ببینیم اما او حالا به گسترش فولاد رفته و از حضور در این تیم راضی به نظر می‌رسد: «خوشحالم که باز هم در تبریز حضور دارم. گسترش فولاد، کادر فنی خوبی دارد و بازیکنانش با انگیزه بالایی کار می‌کنند. روح رفاقت در گسترش فولاد وجود دارد و من به این دلیل، این تیم را انتخاب کردم. امیدوارم بتوانم باز هم به فوتبال تبریز کمک کنم. مطمئن باشید هر چه از دستم بربیاید برای گسترش فولاد انجام خواهم داد.»

     
آی اسپورت
2014-07-06 02:35:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر