فهرست
عقیلی: تا هفت ماه دیگر به تیم ملی دعوت نمی‌شوم
عقیلی: تا هفت ماه دیگر به تیم ملی دعوت نمی‌شوم

عقیلی: تا هفت ماه دیگر به تیم ملی دعوت نمی‌شوم

هادی عقیلی کاپیتان دوم تیم فوتبال سپاهان تاکید می‌ کند که در این تیم اختلافات داخلی وجود ندارد و شایعه اختلاف او با محرم نویدکیا کذب محض است.
عقیلی در گفت‌وگو با فوتبال ایران، ابتدا در این مورد که می‌ گویند محرم نویدکیا بابت اینکه او پیشنهاد جذب نکونام را به این باشگاه داده است به شدت ناراحت است می‌ گوید: اگر می‌ خواهید جواب این سوال را بگیرد بهتر است با خود نویدکیا صحبت کنید و این موضوع را اولین بار است که از زبان شما می‌ شنوم. من هیچ اختلافی با محرم ندارم و این خبرها کذب است و برایم اهمیت ندارد.ما با هم در ارتباط هستیم و مشکلی نداریم.
عقیلی در پاسخ به این سوال که آیا شایعه دلخوری محرم از مسئولان سپاهان و جدایی او از این تیم صحت دارد تاکید می‌ کند: آخرین بار چند روز پیش نویدکیا را دیدم که دنبال ویزای آلمان بود تا برای معاینه به این کشور برود. جدایی محرم از سپاهان یک اتفاق دور از ذهن است که برای هیچ کس باورکردنی نیست. در حال حاضر در باشگاه سپاهان هیچ اختلافی وجود ندارد و تنها مشکلی که بود به جریمه های 5 درصدی بازیکنان مربوط می‌ شد که باشگاه و هیات مدیره آن را بخشیدند.
عقیلی 2 روز پیش در صفحه شخصی اش جمله ای نوشت مبنی بر اینکه دشمنان او در بین دوستانش هستند. او در توضیح این نوشته می‌ گوید: من یک چیز کلی نوشتم و هر از چندگاهی چنین جملاتی را در صفحه اجتماعی ام قرار می‌ دهم. حالا بعضی ها نسبت به آن حساس شده اند ولی من هیچ منظوری نداشتم و باز هم می‌ گویم که در سپاهان مشکل خاصی وجود ندارد.
عقیلی در مورد اینکه خیلی ها معتقدند سپاهان امسال یک تیم پرقدرت خواهد داشت می‌ گوید: امیدوارم که اتفاقات سال گذشته دوباره تکرار نشود و ما امسال بدون حاشیه باشیم. پارسال از تغییرات مدیریت، جدایی چند بازیکن و همچنین برخی از حاشیه ها ضربه خوردیم در غیر اینصورت راحت قهرمان می شدیم ولی امیدوارم امسال شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم. ما تیم خوبی داریم و با جذب یک هافبک دفاعی نفرات سپاهان تکمیل خواهد شد.
عقیلی در پایان در مورد اینکه آیا موافق ماندن کارلوس کی‌روش در تیم‌ملی‌ است تاکید می‌ کند: من در حال حاضر در حالت تعلیق هستم، یعنی از حضور در تیم‌ملی‌ محروم هستم. در حال حاضر به هیچ عنوان دوست ندارم در مورد فدراسیون یا تیم‌ملی‌ صحبت کنم و فکر می‌ کنم محرومیتم 7 ماه دیگر تمام می‌ شود.

     
آی اسپورت
2014-07-06 12:12:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر