فهرست
ستاره روز: مهندسِ تراکتورسازی
ستاره روز: مهندسِ تراکتورسازی

ستاره روز: مهندسِ تراکتورسازی

آي اسپورت- فصل فوق‌العاده محمد ايرانپوريان در تركيب تيم فوتبال تراكتورسازی در مسابقه روز گذشته اين تيم با نفت تهران نيز ادامه پيدا كرد. اواسط نیمه دوم و در شرایطی که به نظر می‌رسید تراکتورسازی برای باز کردن دروازه تیم علی دایی با بن‌بست روبرو شده، سانتر تماشایی مدافع راست باتجربه این تیم، گل اول تبریزی‌ها در تهران را رقم زد تا در نهایت نیم‌فصل او با یک پیروزی درخشان برای تراکتور به پایان برسد. این ششمین پاس گل فصل ایرانپوریان در لباس تراکتورسازی بود. یک پاس‌گل، که بهترین نیم‌فصل از زندگی فوتبالی این بازیکن را تکمیل کرد.

محمد ایرانپوریان در این فصل بازوبند کاپیتانی تیم را به مهدی کیانی بازگردانده اما تاثیر او در ترکیب تیم قرمزپوش از همه روزهای بازی‌اش با بازوبند کاپیتانی نیز بیشتر است. ایرانپوریان اولین بار در مسابقه هفته سوم تیمش با پیکان پاس گل داد و درادامه فصل 5 پاس گل دیگر به هم‌تیمی‌ها رساند تا با فاصله تنها یک پاس با ایمان مبعلی، دومین پاسور برتر نیم‌فصل اول لیگ شانزدهم باشد. سانترهای دقیق این بازیکن و قدرت مهاجمان تراکتور روی هوا، بارها و بارها گره مسابقات مختلف را برای این باشگاه باز کرده‌اند. ستاره شماره دو تراکتور، یک پنالتی‌زن مطمئن نیز به شمار می‌رود. او 4 بار از روی نقطه پنالتی برای تیمش گلزنی کرده و در یک مسابقه نیز در جریان بازی توانسته دروازه رقیب تراکتور را باز کند. تیم امیر قلعه‌نویی در این فصل 24 بار به گل رسیده و ایرانپوریان روی 11 گل تاثیر کاملا مستقیم داشته است. آمار شگفت‌انگیزی که اهمیت ایرانپوریان برای قرمزهای تبریز را بیشتر از همیشه به رخ می‌کشد. مدافعی که با ادامه این روند خارق‌العاده، احتمالا حتی در 31 سالگی نیز از شانس دعوت به تیم ملی نیز برخوردار خواهد شد. ایرانپوریان چه در دفاع و چه در حمله، یکی از بهترین‌های تراکتور است. برای قهرمانی تراکتورسازی در لیگ‌برتر، حفظ فرم این بازیکن از هر چیزی مهم‌تر به نظر می‌رسد.  

۱۴ ۴  
آی اسپورت
2016-12-26 18:39:00
نظر دهید

۴ نظر
منتقد
دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۰۸
التراکتور العربی
۲ ۱
التماس تفکر
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۳۷
همین شما ها هستید که با این افکار و نظرات لجن بار،‌ تخم تفرقه رو در ها میکارید. انتظار دارید هوادار تراکتور با عرب خواندنش توسط امثال نابالغان فکری نظیر شما به تشویق خلیج فارس بپردازد؟ زهی خیال باطل

مطمئن باشید با عرب خواندن آذری های کشور عزیزمون یا خلیجمون شاخه گل رز زیبایی به گروهک های جدایی طلب و دشمن ایران داده ایم. پس اندکی عقل نابالغ خودتون رو قبل از نشخوار کردن کلمات به کار ببرید. لااقل اگر عقل کافی ندارید شعور لازم برای حرف نزدن رو داشته باشین.
تبریزلی
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵، ۰۴:۱۹
یاشا امیر پاشا و بچه ها
تبریزلی
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵، ۰۴:۱۹
یاشا امیر پاشا و بچه ها
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر