فهرست
افتخاری قدرت مدیریت استقلال را نداشت
افتخاری قدرت مدیریت استقلال را نداشت

افتخاری قدرت مدیریت استقلال را نداشت

 

 آی اسپورت – ضمن تسليت به آقاى افتخارى مدير عامل باشگاه استقلال به مناسبت درگذشت پدرشان و همينطور مسئوليت پذيرى ايشان كه به رغم اين مشكل همچنان در تركيه ماندند تا با بازيكنان خارجى استقلال به تفاهم برسند كه واقعا جاى تحسين دارد اما ايشان پس از اينكه نتوانستد با اين بازيكنان به تفاهم برسند در نهايت استعفا دادند تا نشان دهند قدرت مديريت باشگاه بزرگى همچون استقلال را ندارند مهمترين مشكل در استقلال نبود برنامه ريزى درست و اصولى براى آينده است. پس از پايان بازيهاى فصل گذشته و درحاليكه استقلال مى دانست بايد در مرحله يك چهارم نهايى ليگ قهرمانان آسيا مقابل السد قطر بازى كند اما هيچ حركت مثبتى انجام نشد و مديران باشگاه هم به مانند بازيكنان به مرخصى رفتند. وزيرورزش و معاونين او بعنوان متولى باشگاه استقلال وظيفه دارند شرايط باشگاه را درك كنند و هرچه زودتر در تمديد قرارداد بازيكنان خارجى مورد نظر سرمربى منايع مالى راتامين كنند.

استقلال مشكل مالى دارد. اين تيم قرار است در جام قهرمانان باشگاهاى آسيا براى فوتبال ايران افتخارآفرينى كند كه در واقع در فوتبال دولتى ايران بنوعى تيم ملى محسوب مى شود و بايد در اين شرايط كمك ويژه اى به آن شود تا هوادارانى كه بااين تيم زندگى مى كنند بيشتر از گذشته نااميد نشوند. شفر نيازمند حمايت است و هيئت مديره استقلال هرچه زودتر بايد با تصميم گيرى سريع و قاطعانه بحران بوجود آمده را مديريت كند. استقلال تيم بزرگى است كه روزهاى سختر از اين را هم تجربه كرده است و به لطف هواداران خونگرمش مطمئنا از اين بحران بوجود آمده به سلامت عبور مى كند اما برنامه ريزى موضوعى است كه مدير عامل جديد استقلال نبايد آنرا ناديده بگيرد.

 

۱۰ ۳  
آی اسپورت
2018-07-19 06:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
علی
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷، ۰۸:۵۷
نا گفته نماند که شفر عامل اصلی وضعیت فعلی استقلال است
هم تاخیر در تشکیل اردو
و هم فرار از دربی سوپرجام فشار بیسابقه ای را بر مدیریت باشگاه وارد کرد که حق آنها هم نبود انصافا
۳
امیر
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۰۶
یواش یواش دارم به این تقوی هم شک میکنم! داداش تو از کجا بهت میماسه؟؟؟ قرارداد سرمربی تموم شده بود، تحت فشار هوادار و دلالها حاضر به تمدید نبود، بعدش رفته با تلویزون برای تفسیر جام جهانی قرارداد بسته و نیومده، به بازیکن چراغ سبز نشون داده که تا پولتو نگرفتی سر تمرین نیا! بعد همه اینها ناشی از ضعف قدرت مدیریت افتخاریه؟؟!!
۵
@
پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۱۸
فوتبال دولتی همینه میدونی تیام واسه نیم فصل چقدر میخواد؟ شما به عنوان هوادار دست بکن تو جیبت اقای تقوی هرچند اخرین بار که شماره حساب اعلام کردن 10 میلیون جمع شد
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر