فهرست
ویژه: وینگادا: کارلوس در ایران می‌ ماند
ویژه: وینگادا: کارلوس در ایران می‌ ماند

ویژه: وینگادا: کارلوس در ایران می‌ ماند

آی‌اسپورت‌ ـ نلو وینگادا مربی تیم امید و دوست نزدیک کارلوس کی‌روش سرمربی ایران در گفت‌وگو کوتاه با آی‌اسپورت‌ اعلام کرد کارلوس کی‌روش تصمیم دارد به کار خود در ایران ادامه دهد.

به گفته وی کی‌روش علاقه بسیاری به حضور در تیم‌ملی‌ فوتبال ایران و کسب قهرمانی آسیا دارد. وینگادا می‌ گوید: این انگیزه کی‌روش را کمتر در او دیده بودم و به نظرم کارلوس در نهایت در ایران خواهد ماند.
فدراسیون فوتبال پیشنهادی نزدیک به دریافتی سابق کی‌روش را به او ارائه داده و این مربی که در حال حاضر در برزیل به سر می‌ برد برای فکر در این مورد از فدراسیون وقت خواسته است.
به نظر می‌ رسد با پیش شرط های کی‌روش و اینکه او فعلا سنگ بزرگی جلوی پای فدراسیون نیانداخته این قرارداد به ثبت برسد. نکته جالب اینکه کی‌روش روز گذشته در صفحه فیسبوکش ترجمه انگلیسی مصاحبه کفاشیان با ایرنا را منتش کرده بود و جایی که کفاشیان اعلام کرده بود فدراسیون با جور کردن پول کی‌روش سعی می‌ کند او را در ایران حفظ کند. کفاشیان در این مصاحبه رضایت مردم و علاقه آنها را عامل حفظ این مربی دانسته بود.
اگر در برزیل اتفاق خاصی برای کی‌روش رخ ندهد او به مدت 3 سال قرارداد خود را با تیم‌ملی‌ ایران تمدید خواهد کرد، بخصوص که هیچ مربی ای در طول این سال ها از چنین حمایتی برای ادامه کار برخوردار نبوده است.

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-06 13:50:44
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۱۲
ایول!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر