فهرست
قلعه در کنفرانس؛ ذوب مظلوم‌ترین تیم ایرانه!
قلعه در کنفرانس؛ ذوب مظلوم‌ترین تیم ایرانه!

قلعه در کنفرانس؛ ذوب مظلوم‌ترین تیم ایرانه!

آی‌اسپورت- امیر قلعه‌نویی پس از پیروزی تیمش مقابل گسترش فولاد گفت: من امروز خوشحالم که یک بار دیگر به شهر تبریز آمدم. این شهر برای من فراز و نشیب‌های زیادی داشته،‌ اما هر کجای ایران باشم به یاد آنها هستم، چرا که این شهر با خوشی‌های زیادی برای من همراه بوده است. باید امروز به یک موضوع اشاره کنم.باید مرام پهلوانی را از زنوزی یاد بگیریم. پرواز ما کنسل شده بود، اما او با اینکه از تیم حریف بود اما هماهنگ کرد تا ما به شهر تبریز برسیم. این رفتارها نشان از مرام پهلوانی است که باید از این رفتار زنوزی تشکر کنم.ذوب‌آهن مظلوم‌ترین و بدشانس‌ترین تیم است. تیم گسترش با هدایت استاد خوبم فیروز کریمی خوب بازی کرد. ما باید زودتر به گل می‌رسیدیم. در بازی‌های قبل هم اینطور بود. خدا را شکر با این سه امتیاز به لیگ برتر برگشتیم و من آینده تیم را خوب می‌بینیم.

« ما هم برای آسیا و هم لیگ برتر باید بیشتر تلاش کنیم. از فیروز کریمی باید تشکر کنم که این تیم را از آن شرایطی که داشت به شرایط فعلی رسانده است. همه چیز در اینجا خوب بود. از داوری تشکر می‌کنم. با اینکه جوان بود اما داوری خوبی انجام دادند. هفته قبل داور وسط و داور کنار برای ما پنالتی نگرفتند. در کل باید بگویم همه چیز این هفته خوب بود. از مهدی کیانی تشکر می‌کنم که یکسری صحبت‌ها را دو روز پیش انجام داد. صحبت‌ها مسائل درون خانوادگی است. بعد ا در مورد آن صحبت می‌کنم. ما اگر نیم‌فصل نتوانستیم نتیجه بگیریم به خاطر مسائل درون خانوادگی بود. نمی‌خواهم فعلا به آنها اشاره کنم. در ادامه لیگ میلاد فخرالدینی به ما می‌رسد. باید تیم را تقویت کنیم و عقب افتادگی‌ها را جبران کنیم.»

«حمایت‌های خوبی داشته و واقعا از او تشکر می‌کنم.  همه ایران سرای من است. هر شهری ملت خاص خودش را دارد. به قول یکی از دوستان، آذری‌ها یک قوم نیستند آنها یک نژاد هستند. اگر به تاریخ آنها نگاه کنیم آذری‌ها یک نژاد 6 تا 7 هزار ساله دارند.  ما سختی‌های زیاید کشیده‌ایم. خیلی‌ها را شما می‌دانید. دعا می‌کنیم آنهایی که اینجا هستند موفق باشند.»

«ما مشکلات درون خانوادگی داشتیم که البته بعد از بازی با فولاد متوجه آن شدیم می‌توانستیم شرایط بهتری داشته باشیم چرا که در برخی بازی‌ها در حالی که 2 بر صفر جلو بودیم در پایان به تساوی 2 بر 2 رضایت می‌دادیم. در برخی بازی‌ها از داوری هم لطمه خوردیم که البته نمی‌خواهم فعلاً در مورد آن صحبت کنم.»

«باید تلاش کنیم امتیازهایی که در دور رفت از دست داده‌ایم را جبران کنیم چون شایستگی آن را داریم شاگردان فیروز کریمی که در هفته‌های اخیر نتایج خوبی گرفتند امروز نتوانستند حتی به دروازه ما نزدیک شوند که این نشان می‌دهد ما چقدر خوب بازی کردیم. ما در دو پست باید تیم خود را تقویت کنیم که اگر این اتفاق رخ دهد در ادامه رقابت‌های لیگ برتر عملکرد خوبی خواهیم داشت و قول می‌دهم نماینده شایسته‌ای در رقابت‌های آسیایی خواهیم بود.»

  ۴  
آی اسپورت
2017-12-29 18:00:00
نظر دهید

۴ نظر
حمید
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۱۵
قلعه نوعی تموم شکست هاش رو تبدیل به یک راز مگو می کنه که مثل رئیس جمهور منتخب همش از بگم بگم حرف میزنه.
تاریخ نشون داده هرکی بیشتر بگم بگم می کنه خودش شیشه خورده بیشتر داره.
دستت درد نکنه برا استقلال افتخار آوردی، ولی قبول کن دورت تموم شد ژنرال.
۱ ۱
تحریم نود تا ابد
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۴۴
وقتی یک لنگی مثل خر از برد امروز تیمش کیف کرده و میخواد خودش رو جای تاجی جا بزنه . تو همون نبودی که برای دفاع از لنگیای فینال اسیا ندیده ... می سراییدی ؟
۱
ای بابا
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۴۷
جالبه هر تیمی میره میگه مظلوم ترین تیم ایران و دنیاس
ده تا تیم رفتی و گفتی
فقط مونده دو سه تاش
با همین فرمون برو
حمید
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶، ۰۰:۵۶
در جواب تحریم نود تا ابد
اتفاقا من از شما بیشتر استقلالی ام
اول دبیرستان تنهایی از شمال میومدم آزادی واسه دیدن بازی اس اس (که اتفاقا اون موقع قاعه نویی بود)
اما تعصب به فحش دادن نیست
با افتخار تا جی ام و خوشحالم شفر جوری تیممون رو ساخته که داره بهترین فوتباله ایرانو بازی می کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر