فهرست
کوتاه از بازار نقل و انتقالات؛ خرید عجیب گسترش، تمدید بازیکنان استقلال/ رضا حقیقی ماندنی شد
کوتاه از بازار نقل و انتقالات؛ خرید عجیب گسترش، تمدید بازیکنان استقلال/ رضا حقیقی ماندنی شد

کوتاه از بازار نقل و انتقالات؛ خرید عجیب گسترش، تمدید بازیکنان استقلال/ رضا حقیقی ماندنی شد

 

آی‌اسپورت‌ ـ مگنو باتیستا هافبک ـ دفاعی سابق داماش و  نفت تهران پس از یک سال دوری از فوتبال ایران دوباره به بازار ایران بازگشت.
به گزارش آی‌اسپورت‌ این هافبک ـ دفاعی بلندقامت که هرگز بازیکن درخشانی در تیم های سابقش نبوده سهمیه یک بازیکن خارجی و سهمیه یک بزرگسال را سوزانده است. مهدی تارتار که قبلا این بازیکن را در اختیار داشته لابد به قابلیت های وی ایمان دارد.
 
سه بازیکن استقلال ثبت کردند
محسن فروزان، احمد جشمیدیان و مهدی کریمیان سه بازیکن استقلال قرارداد خود را در هیات فوتبال به ثبت رساندند. در این یورش ناگهانی 4 بازیکن امید استقلال نیز با استقلال ثبت کرده اند.
 
بیراوند با نفت تمدید کرد
علیرضا بیراوند دروازه‌بان‌ تیم نفت تهران قرارداد خود را با نفت 2 ساله تمدید کرد. بیراوند امروز با باشگاه نفت به توافق رسید تا در این فصل نیز پیراهن شماره یک نفت را به تن کند.
 
رضا حقیقی در پرسپولیس ماند
رضا حقیقی هافبک ـ دفاعی ملی‌پوش تیم پرسپولیس هم روز گذشته با پرسپولیس تمدید کرد. این در حالی است که گفته می‌ شد حقیقی پیشنهادهای خوبی از تیم های خارجی دارد.
 
سعید سالارزاده در نفت تهران
سعید سالارزاده مدافع سابق ملوان و فولاد به نفت تهران پیوست. قرارداد این بازیکن با نفت هنوز رسمی نشده اما او با علیرضا منصوریان و مدیران نفت به توافق رسیده. نفتی ها نگران اند که احمد آل نعمه با این تیم قرارداد نبندد و سالارزاده را به عنوان بازیکن جانشین مدنظر داشته اند.
 
راه‌آهن در انتظار کریمی
باشگاه راه‌آهن که از فهرست بازیکنان سال گذشته به اضافه خریدهای امسال 15 بازیکن در لیست بزرگسال دارد در انتظار توافق با علی کریمی است تا بعد از آن در مورد دو سهمیه باقیمانده تصمیم بگیرند. راه آهنی ها یک دفاع وسط و یک گلر هم می‌ خواهند که احتمالا در این دو پست از بازیکنان خارجی استفاده خواهند کرد.
     
آی اسپورت
2014-07-06 14:24:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر