فهرست
قرارداد بیرانوند در نفت: سال اول 600 میلیون، سال دوم 20 درصد اضافه
قرارداد بیرانوند در نفت: سال اول 600 میلیون، سال دوم 20 درصد اضافه

قرارداد بیرانوند در نفت: سال اول 600 میلیون، سال دوم 20 درصد اضافه

آی‌اسپورت‌ ـ علیرضا بیرانوند گلر تیم امید و یکی از دعوت شده های به تیم‌ملی‌ فوتبال ایران قرارداد خود را با نفت تهران به مدت 2 سال تمدید کرد.
به گزارش آی‌اسپورت‌ بیرانوند که به تازگی به حضور در برنامه ماه عسل و خاطرات اغراق شده دوران کودکی به شهرتی مضاعف رسیده است، دیروز با نفتی ها 2 سال دیگر توافق کرد.
بیرانوند که در ابتدای فصل نقل و انتقالات با پیشنهادات غیررسمی از چندین باشگاه لیگ برتری به خصوص استقلال تهران مواجه شده بود و حتی در اظهارنظری خود را بدشانس خوانده بود که به علت وجود یک سال از قراردادش با نفت  نمی‌ تواند به استقلال بپیوندد قرارداد خود را برای یک فصل دیگر در نفت تمدید کرد تا نفتی ها در دو فصل آینده بیرانوند را به عنوان گلر یک خود داشته باشند.

 گفته می‌ شود علت تمدید این قرارداد پیشنهاد افزایش 20 درصدی قرارداد امسال بیرانوند بوده . او که امسال 600 میلیون تومان از نفت می گیرد ، قرارداد سال بعدش 20 درصد افزایش خواهد داشت.
  ۲  
آی اسپورت
2014-07-06 14:57:38
نظر دهید

۲ نظر
Mohammed-R
يكشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۴۸
متن خبر یه جوریه انگار بیرانوند دزده یا قاتله یا داره دسیسه میکنه...این عادیه که بازیکنها برای افزایش مبلغ قراردادشون قرارداد جدید امضا میکنن درضمن جریان «خاطرات اغراق شده» رو هم نفهمیدم که حالا متلک انداختن به بیرانوند چه ربطی به این خبر داشت...آی اسپورت روز به روز داره افتضاح تر میشه
اعتدال
يكشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۴۸
به نظر من که اغراق نبود چونکه شما تو لرستان نیستید تا ببینید ما چی می کشیم و برای پیشرفت یه هم چنین سختیهای باید بکشیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر