فهرست
از تاثیرگذاری مورینیو تا اشتباه عجیب داور
از تاثیرگذاری مورینیو تا اشتباه عجیب داور

از تاثیرگذاری مورینیو تا اشتباه عجیب داور

آی اسپورت- دو – سه ماه پیش همه می گفتند مورینیو جادویش را از دست داده است، می گفتند دیگر نمی تواند روی بازی ها تاثیرگذار باشد، اما در بازی مقابل وستهام شدیدا تاثیرگذار بود. مورینیو مربی بزرگی است. نحوه استفاده از راشفورد بی نظیر بود، در پستی که از او بازی گرفت برای حریف مشکلات زیادی ایجاد کرد. این یک قانون قدیمی است که می گوید وقتی مقابل تیمی 10 نفره بازی می کنی باید کاری کنی زمین برایشان بزرگ تر به نظر برسد، لینگارد و میخیتاریان بازیکنانی بودند که این کار را به بهترین شکل انجام دادند. اما زمانی که راشفورد وارد زمین شد، مو بیشتر به این هدف رسید و کار برای حریف واقعا سخت شد، تاثیر ورود او به زمین بازی واقعا زیاد بود.

راشفورد موقعیت های زیادی برای یونایتد ایجاد کرد، بهترین لحظه بازی را هم او رقم زد، زمانی که باعث شد ماتا عقب تر برود. به نظر من تعویض های مورینیو عالی بود. همچنین استفاده از مایکل کریک در کارهای دفاعی هم ایده ای بی نظیر بود.

بازی بعدی آن ها بازی بزرگی است، یک بازی واقعا بزرگ، بازی خانگی مقابل لیورپول. به نظرم این بازی نشان می دهد یونایتد برای باقی بازی های فصل چه وضعیتی دارد.

به نظرم اگر آن ها بتوانند این بازی با ببرند، باید مطمئن شویم که آن ها واقعا تیم خطرناکی هستند. یونایتد اوضاع خوبی دارد و هر روز بهتر می شود، خیلی بهتر از چیزی که فصل قبل بوده اند. غرور و خودخواهی شان هم بیشتر شده، شخصیت بهتری دارند و در دو بازی اخیر آن ها بیشتر شبیه خودشان شده اند. البته در بازی با وستهام هم آن ها فوق العاده نبودند، بهترین عملکرد این تیم را ندیدیم، اما بهتر از قبل بودند.

درباره تصمیم مایک دین برای اخراج بازیکن وستهام هم باید بگویم به نظرم تصمیم گیری ضعیفی بود. همچنین فکر می کنم تکل کایوته در نیمه دوم هم اخراج داشت، تکلی که روی پای میخیتاریان رفت و واقعا بد بود. این تکل می توانست باعث شکستن پای او شود. اما مایک دین روز خیلی بدی داشت و بعد از تصمیم اولش کمی تمرکزش را از دست داده بود. کمک هایش هم همین طور بودند. در صحنه گل دوم هم ایبراهیموویچ در آفساید بود. در واقع بهتر است بگویم منچستر در بازی با وستهام به خوبی از اشتباهات داوری بهره برد و داوران بازی اصلا روز خوبی نداشتند.

مطمئنم بیلیچ عصبانی است، خیلی سخت است در بازی مقابل تیمی مانند یونایتد در چند صحنه هم داوری به ضررت باشد. در ورزشگاه هیچ کس فکر نمی کرد در آن صحنه او کارت قرمز بدهد. همه وقتی کارت قرمز را دیدند تعجب کردند. من هوادار تکنولوژی ویدئویی هستم، فقط باید بدانیم چطور از آن استفاده کنیم. این تصمیم دین یکی از بدترین تصمیم هایی که دیدم بود. البته شوکه کننده ترین تصمیم که تا به حال دیده ام نبوده است، منظورم این است شاید خودش دفاعی از خودش داشته باشد. اما کارت قرمزش خیلی ناامیدکننده بود چون کمی سریع و بدون فکر تصمیم گرفت. شاید می شد از تکنولوژی ویدئویی استفاده کرد.

۷ ۱  
آی اسپورت
2017-01-03 18:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
موراتا
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۰۲:۲۸
مورینیو خاص بوده هست و تا ابد خواهد بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر