فهرست
علیمنصور خوش‌اشتها؛ هم شهباز هم آندو
علیمنصور خوش‌اشتها؛ هم شهباز هم آندو

علیمنصور خوش‌اشتها؛ هم شهباز هم آندو

آی‌اسپورت- سرمربی استقلال بعد از بردن نفت درباره نقل و انتقالات زمستانی باشگاه گفت: شنیده‌ام که سجاد در آستانه جدایی از تیمش است، من با او صحبت کرده‌ام و اگر بستر آماده باشد، به استقلال خواهد آمد، نکته مثبتی که وجود دارد این است که ما پیراهن شماره 10 را هنوز به کسی نداده‌ایم. شماره 10 برای خود سجاد است. در مورد آندو هم اگر او رضایتنامه‌اش را بگیرد،‌ بازیکن ما است. اینجا خانه این دو بازیکن است.

منصوریان درباره جدایی بختیار رحمانی هم گفت: من برای اینکه تمرکزم به هم نخورد، وارد فضای مجازی و رسانه‌ها نشدم، اگر او درخواست رضایتنامه کرده باشد، ما اصول را رعایت می‌کنیم. من هنوز با بختیار حرف نزده‌ام و فکر می‌کنم تا فردا یا پس‌فردا تکلیف مشخص شود.

استقلال جپاروف ازبک را هم زیر نظر دارد. البته آن‌ها زمان چندانی برای ارسال لیست بازیکنان‌شان به آسیا ندارند و خیلی زود باید با بازیکنان مورد نظر به توافق برسند.

۴ ۲  
آی اسپورت
2017-01-13 01:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
واقعگرا
جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۴۱
سکو نشین های تیم های آلانیا اسپور و ماشین سازی . اینهمه هزینه برای نیمکت نشینی رحمتی
۳ ۱
محمد
جمعه ۲۴ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۲۰
واقعگرايي تو ما رو كشت جناب واقعگرا !!!!‌.... واقعيت اينه كه سايه آندو تيموريان و شهباززاده هم در استقلال از بعضي بازيكنانش مثل فرشيد باقري و ميثم مجيدي و حاج محمدي و بختيار بهتره .... آندو توي ماشين اصلا انگيزه اي نداشت !! ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر