فهرست
فرکی در کنفرانس: حق ما باخت نبود
فرکی در کنفرانس: حق ما باخت نبود

فرکی در کنفرانس: حق ما باخت نبود

آی اسپورت - حسین فرکی پس از شکست 2 بر یک برابر پرسپولیس گفت: «چیزی که برابر  تیم بزرگ پرسپولیس تصور نمی‌کردیم، شکست بود. خیلی تلاش و برنامه‌ریزی کرده بودیم. تمرینات خوبی را دنبال کرده بودیم و در این بازی هم با اهدافی که داشتیم، بیشتر مسائلی که مدنظرمان بود، از سوی بچه‌ها انجام شد و بازیکنانم عملکرد خوبی داشتند. روی گل دوم غفلت کردیم و آنجایی که انتظار داشتیم بازی را به سود خودمان تمام کنیم و برنده از زمین خارج شویم، متأسفانه گل را دریافت کردیم و شکست خوردیم.»

از اشتباهات حریف استفاده نکردیم

در این چند بازی که انجام دادیم، برخلاف عملکرد خوبی که داشتیم اما در نتیجه‌گیری همیشه اشتباهاتی را مرتکب می‌شویم. این در صورتی است که اگر حریف همین اشتباهات را مقابل ما انجام دهد، ما از آن استفاده نمی‌کنیم، اما حریفان از اشتباهات ما استفاده می‌کنند. با تمام احترامی که برای رقیب بزرگ‌مان قائل هستم، در این بازی حق ما شکست نبود. با این حال فوتبال است و نتایج هم غیرقابل پیش‌بینی و امروز برخلاف میل و انتظارمان بازی را واگذار کردیم.

بازیکنانم احساسی هستند

فکر می‌کنم بازیکنانم جوانی می‌کنند یا احساسی هستند. این نکته کاملاً درستی است و اگر در پاس‌های آخر دقت کرده بودیم یا انتخاب خوبی می‌کردیم، شرایط بهتر می‌شد. اگر فرصتی نصیب‌مان می‌شود، باید بتوانیم از این فرصت استفاده کنیم. ما فرصت داشتیم، اما متأسفانه انتخاب خوبی نداشتیم تا توپ را به یار کناری بدهیم تا او توپ را گل کند.

پیش بینی من برد تیم ما بود

از آنجایی که بازیکنان ما عجله و شتاب داشتند که ضربه آخر را بزنند و بی‌دقت بودند، نتوانستیم از موقعیت‌ها استفاده کنیم. پیش‌بینی ما این بود که 2 بر یک بازی را ببریم و همین اتفاقات را تصور می‌کردیم. همه چیز درست بود، جز آنجایی که بازیکنان باید گذشت می‌کردند، ضربه نهایی را تبدیل به گل می‌کردند و این اتفاق رخ نداد. جریمه هم شکست می‌شود و ما باید در این خصوص با بازیکنان صحبت کنیم. کسی که در موقعیت بهتری است باید صاحب توپ شود تا موقعیت‌های ما تبدیل به گل شود.

     
آی اسپورت
2019-10-20 20:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر