فهرست
در آکادمی باشگاه استقلال چه خبر است؟
در آکادمی باشگاه استقلال چه خبر است؟

در آکادمی باشگاه استقلال چه خبر است؟

آی اسپورت - فصل تست‌گیری برای تیم‌های پایه از راه رسیده. ابتدا باشگاه استقلال هفته قبل اعلام کرد داوطلب‌ها از دیروز پنج‌شنبه به ورزشگاه طالقانی بروند اما ناگهان دیروز اطلاعیه دیگری در کانال رسمی باشگاه منتشر شد که تاریخ و مکان جدیدی برای تست‌گیری مشخص کردند.

نکته عجیب اینجاست که صادق ورمرزیار طبق اطلاعیه باطل‌شده عمل کرد و روز پنج‌شنبه تست‌گیری نونهالان را انجام داد اما گویا کار او خودسرانه بوده، چون باشگاه تصمیم گرفته آکادمی به صورت شورایی اداره شود. یعنی ورمرزیار به تنهایی تصمیم‌گیرنده نیست! حتی اطلاعیه جدید باشگاه هم توسط جواد قراب، علی جباری و گودرز حبیبی صادر شده.

با این شرایط تکلیف داوطلب‌هایی که دیروز از راه دور و نزدیک به ورزشگاه طالقانی رفتند، چه می‌شود؟ این مدل اطلاع‌رسانی و جنگ قدرت در آکادمی در شأن باشگاه استقلال نیست. مردم می‌پرسند که آخرش مدیر آکادمی کیست؟ کدام طرف تصمیم‌گیرنده است؟ کدام اطلاعیه، الکی نیست؟ رضا افتخاری، به این وضعیت خجالت‌آور باید همین امروز و فردا رسیدگی کند.

 

۲۰ ۴  
آی اسپورت
2018-05-25 14:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
HHEE
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۴۲
معلوم نیست این ورمرزیار کودک آزار چه آتویی از افتخاری داره که با لگد از آکادمی پرتش نمیکنه بیرون.
00
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۵۰
با اتفاقات شرم اوری که تو اکادمی استقلال افتاد از همکار شدن با سعید طوسی گرفته تا استفاده از شناسنامه بازیکنی که تو زندان بوده؛ درِ این محل فساد رو تخته کرده بودن
Me
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۲۱
والا ما که نمیدونیم از چی حرف میزنی ،به نظر ما شرم آور حرکت شیث و نصرتی وسط بازی پخش زنده بود،آبرو و عزت ایرانو یه تنه خاک کرد،که یه حرکت عادی تو مکتب لنگ بزرگ بود
۴
چوبله ۹۰
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۳۹
هیچ خبری نیست حاشیه درست نکنید
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر