فهرست
تارتار: از نظر منطقی جای ما بالای جدول نیست
تارتار: از نظر منطقی جای ما بالای جدول نیست

تارتار: از نظر منطقی جای ما بالای جدول نیست

آی‌اسپورت- سرمربی پارس جنوبی می‌گوید این تیم برای کسب موفقیت‌های بیشتر نیاز به حمایت مسئولان استانی دارد. مهدی تارتار سرمربی پارس جنوبی در گفت‌وگویی تلویزیونی بعد از دیدار با استقلال گفت: «بردن استقلال بعد از آمدن آقای شفر کار هر تیمی نیست.»

باید گل دوم را می‌زدیم

می‌دانستیم کار سختی داریم. با توجه به نتیجه این تیم مقابل تراکتورسازی، بازیکنانش روحیه مضاعفی داشتند. انصافا بازیکنان ما در نیمه نخست کار استقلال را تمام کردند. آن‌قدر خوب بودند که استقلال از زمین خودش خارج نشد. اگر گل دوم را می‌زدیم، این‌قدر زیر فشار استقلال نمی‌ماندیم. طبیعی بود استقلال تیم ما را تحت فشار بگذارد. با این وجود بازیکنان ما می‌توانستند در تصمیمات آخر بهتر کار کنند. باید از این هواداران که همگی زرد پوشیده بودند، تشکر کنم. این برد را به آنها تقدیم می‌کنم. هیچ حریفی با وجود این هواداران از استرس خارج نمی‌شود.

از نظر منطقی جای ما بالای جدول نیست

وقتی تیم ما عقب بازی کرد، باید جناحین را می‌بستیم. البته یک توپ خوب به وریا رسید که خوش شانس بودیم. باید از هر چهار بازیکن کناری تیم تشکر ویژه کنم که اجازه ارسال به استقلال ندادند. به جز ضربات ایستگاهی، بازیکنان استقلال ارسالی نداشتند. همه بازیکنان ما زحمت کشیدند. اگر منطقی باشیم، ما نباید بالای جدول باشیم. بازیکنان از نظر مالی هم خوب تامین نمی‌شوند. امیدوارم مسئولان استانی بیش از این به تیم‌مان توجه کنند.

 

ورزش سه

۳ ۲  
آی اسپورت
2018-08-16 23:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
فرهاد
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷، ۰۰:۱۹
گل محمدی و تارتار مربیان با کیفیت و بدون حاشیه ایرانی و از جنس پرسپولیس هستن و نشاندهنده کلاس پرسپولیس .
۶ ۱
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتایی ها
جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷، ۰۵:۳۸
تاتار شوفرتر از شفر :))
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر