فهرست
سوژه روز: خداحافظی تلخ پادشاه سلفی
سوژه روز: خداحافظی تلخ پادشاه سلفی

سوژه روز: خداحافظی تلخ پادشاه سلفی

آی اسپورت – سرتن چوک دستیار برانکو ایوانکوویچ بعد از این که مشخص شد جدایی اش از پرسپولیس برای همکاری با فدراسیون فوتبال کرواسی قطعی است برای آخرین بار در مصاف با صنعت نفت آبادان در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی روی نیمکت سرخپوشان نشست به این امید که خداحافظی شیرینی با این تیم و طرفدارانش داشته باشد.

اما شکست برابر حریف آبادانی آن هم در ضربات پنالتی و وداع زودهنگام با یکی از جام های این فصل همه رویاهای سرتن چوک را بر باد داد تا او آخرین سلفی به عنوان مربی پرسپولیس در ورزشگاه آزادی را با کامی تلخ بگیرد. دستیار برانکو با انتشار آخرین تصویر به ثبت رسانده از ورزشگاه و طرفداران پرسپولیس پیام جالبی را منتشر کرد تا با طرفداران خود خداحافظی کند.

چوک در این پیام نوشت:« بعد از تقریبا 2 فصل فعالیت در باشگاه پرسپولیس علاقمندم خوشحالی و احساس غرور خودم را برای این که عضوی از درخشان ترین مقاطع این باشگاه بوده ام، ابراز دارم. تشکر از بازیکنان برای کسب نتایج فوق العاده، تشکر از هواداران برای حمایت بی نظیر همچنین تشکر از برانکو و کادر فنی به علت انجام کار گروهی که ما را منحصر به فرد ساخت. همانند بزرگی که می گفت این پایان راه نیست، هرگز نگو هرگز... من باید ابراز کنم که این مقطع، بخش شگفت انگیزی از زندگی من بود. با عشق! پادشاه سلفی شما ».

سرتن چوک امشب برای همیشه تهران را به مقصد زاگرب ترک می کند تا همکاری اش با فدراسیون فوتبال کرواسی به عنوان مدیر تیم های پایه آغاز کند، خداحافظی او توام خواهد شد با ورود زلاتکو ایوانکوویچ و آغاز همکاری دو برادر روی نیمکت پرسپولیس برای ادامه فصل.

۳ ۱  
آی اسپورت
2017-12-20 11:45:00
نظر دهید

۱ نظر
اشکان
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۵۱
لباتم غنچه میکردی دیگه کامل میشد!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر