فهرست
پیروزی فتحی و خطیر؛ غیرممکن ممکن شد
پیروزی فتحی و خطیر؛ غیرممکن ممکن شد

پیروزی فتحی و خطیر؛ غیرممکن ممکن شد

آی اسپورت - امیرحسین فتحی و علی خطیر با تلاش در تسویه بدهی پروپییچ از محل درآمدهای استقلال در فیفا آن هم در روز پایانی مهلت شصت روزه هر چند دست به ریسک خطرناک و بزرگی زدند اما در نهایت با پذیرفتن مختومه شدن پرونده با تسویه بدهی از سوی فیفا به موفقیت بزرگی دست یافتند و می‌توانند به این موفقیت خود ببالند. حالا باشگاه پرسپولیس که کل زمستان سال گذشته را به مکاتبه با فیفا برای واریز درآمد خود به حساب برانکو اختصاص داد و در این مسیر ناکام ماند باید یاد بگیرد که با نامه‌نگاری مشکل حل نمی‌شود.

استقلال این موفقیت را با رایزنی‌های فراوان بدست آورد. آنها هم از وزارت ورزش و وزارت امورخارجه کمک گرفتند و هم از تاج خواستند مکاتباتی با فیفا داشته باشد و مهمتر اینکه خطیر عازم مقر فیفا در زوریخ شد. سفر خطیر و رایزنی‌های انجام شده مهم‌ترین تاثیر را داشت. حالا استقلال با وصول نیمی از درآمد هشتاد و پنجاه هزار دلاری خود دست به کاری زده که  نه فدراسیون به رغم روابط خوب با اینفانتینو موفق به انجام آن شد تا بخشی از طلب نه میلیون دلاری‌اش را وصول کند و نه پرسپولیس توانست طلب ۶۵۰ هزار دلاری‌‎اش از فیفا به حساب برانکو واریز شود.

حالا با بسته شدن پرونده پروپییچ وقت ژست فاتحانه گرفتن فتحی و خطیر است و پاسخگویی عرب و مدیران رده میانی پرسپولیس که فقط وقت خود و برانکو را با فیفا گرفتند و انتظار داشتند با  اکتفا کردن به نامه‌نگاری فیفا را مجاب کنند و برانکو هم از این وعده و وعیدهای سرخرمنی خسته و کلافه نشوند. فتحی و خطیر کاری کردند که همین دیروز تاج با کنایه درباره آن گفته بود ما به باشگاه استقلال گفتیم اگر توانستید طلب خود را در فیفا وصول کنید برای ما هم اینکار را انجام دهید و خزانه‌دار فدراسیون هم طوری حرف زده بود که انگار فیفا اصلا پاسخ باشگاه‌ها را در چنین مواردی نمی‌دهد.

مدال

۱۶ ۶  
آی اسپورت
2019-07-19 00:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
پیمان
جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸، ۰۰:۳۳
چقدر زود رنگ عوض کردید تا دوساعت پیش این دو نفر شمر بودن الان شدن اقا باید تاسف خورد برا افراد بی وجودی مثل شما
شین
جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸، ۰۰:۳۷
راضیم
۳
علی پرسپولیسی
جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸، ۰۰:۵۵
لطفا نامه فیفا به فدراسیون فوتبالو که فتحی میگه منتشر کنید.
امیرعباس
جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸، ۰۱:۰۶
ای اسپورت نمیخواد اون احمقی که عبارت فتحی فکنی رو بکار برد معرفی بکنه ؟؟؟
۲
ایرانی
جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸، ۰۱:۵۷
ثابت شد که تنها مدیر با سواد و کاربلد در ایران خطیر است
کاش بجای فتحی خطیر مدیر عامل باشگاه استقلال شود
۸
ایرانی
جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸، ۰۱:۵۷
ثابت شد که تنها مدیر با سواد و کاربلد در ایران خطیر است
کاش بجای فتحی خطیر مدیر عامل باشگاه استقلال شود
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر