فهرست
قهرمانی آ.اِ.ک در یونان؛ جشن مسعود و دوستان
قهرمانی آ.اِ.ک در یونان؛ جشن مسعود و دوستان

قهرمانی آ.اِ.ک در یونان؛ جشن مسعود و دوستان

آی‌اسپورت-آ.اِ.ک آتن با پیروزی مقابل لوادیاکوس به‌عنوان قهرمانی فصل ۱۸-۲۰۱۷ سوپر لیگ یونان دست پیدا کرد. در یکی از مسابقات هفته بیست و هشتم سوپر لیگ یونان تیم آ.اِ.ک آتن که مسعود شجاعی را روی نیمکت داشت، از ساعت ۲۰:۳۰ دیشب در استادیوم خانگی اسپیروس لوئیس مقابل لوادیاکوس رده هفتمی قرار گرفت.

یاران شجاعی که تنها یک امتیاز برای رسیدن به قهرمانی سوپر لیگ یونان نیاز داشتند، در همان نیمه اول کار را تمام کردند و با دو گلی که آناستاسیوس باکاستاس در دقایق ۱۲ و ۳۳ به ثمر رساند، توانستند به پیروزی ۲ بر صفر مقابل لوادیاکوس دست پیدا کنند.

آ.اِ.ک آتن در ۲۴ سال اخیر نتوانسته بود قهرمان سوپر لیگ یونان شود که امسال دو هفته زودتر به پایان فصل به این مهم دست پیدا کرد و توانست با ۶۶ امتیاز و فاصله ۸ امتیازی با پائوک رده دومی که در مسابقه دیشب خود به برتری مقابل زانتی رسید، عنوان قهرمانی فصل ۱۸-۲۰۱۷ را از آن خود کند.

 

مسعود شجاعی در مسابقه امشب آ.اِ.ک آتن فرصت حضور در زمین پیدا نکرد و برابر لوادیاکوس نیمکت‌نشین بود. شجاعی نخستین بازیکن ایرانی شاغل در فوتبال اروپا محسوب می‌شود که در فصل جاری توانسته همراه تیمش به قهرمانی در لیگ دست پیدا کند.

 

ورزش سه

۳    
آی اسپورت
2018-04-23 02:48:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر