فهرست
صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟
صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟

صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟

آی اسپورت - صبحانه امروز را با حواشی بازی دیروز پرسپولیس و سیاه جامگان شروع می کنیم. آنطور که رادنیوز نوشته، گویا احمد نورالهی دررختکن برانکو را بغل کرده و ازمربی خود خواسته که او را ببخشد!  مرد کروات هم خیلی صمیمانه نورالهی را درآغوش کشیده و به او گفته است:" پسرجان! من کوچکترین دلخوری ازتو ندارم. اگرهم آقای طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس حرفی زده به خاطرفشارهای موجود بوده و چه بهترکه تو جواب ندادی و..."

سپاهان آخرین فرصت منصوریان است؟

در شرایطی که وزیر ورزش و مدیرعامل باشگاه استقلال حمایت همه جانبه شان از علی منصور را اعلام کرده اند رادنیوز در خبری مدعی شده درصورتی که استقلال در بازی فردا مقابل سپاهان شکست بخورد، باید منتظر جدایی منصوریان از این تیم بود.

وزیر ورزش هوای کی روش را دارد

مسعود سلطانی فر زیر ورزش برای تیم ملی پیامی نوشت و در اینستاگرامش منتشر کرد. سلطانی فر در این پیام کوتاه نوشته است:«تيم ملى فوتبال كشورمان در آخرين رده بندى سال ٢٠١٦ فيفا ، همچنان پر فروغ و با شكوه در رده نخست بهترين هاى آسيا ايستاد اميدوارم بچه هاى خوب ايران با صعود مقتدرانه به جام جهانى دل ميليونها ايرانى را در سراسر جهان شاد كنند تقريبا هر هفته از طريق فدراسيون پيگير مسائل تيم ملى هستم " به نوشته خبرآنلاین، این چهارمین اظهار نظر صریح سلطانی فر در تمجید و حمایت از تیم ملی است کاری که عباسی و گودرزی هیچ وقت انجامش ندادند.

خداداد سرمربی سیاه جامگان شد

خداداد عزیزی که از دو ماه قبل و پس از رفتن فرهاد کاظمی در کنار سیاه جامگان به عنوان مدیر فنی ولی با داشتن آی دی کارت سرپرستی فعالیت می‌کرد و کنار تیم شهرش حضور داشت، دیشب در برنامه شب‌های فوتبالی شبکه ورزش گفت: «طی صحبتی که با مسؤولان باشگاه داشتم از این به بعد سرمربی سیاه جامگان خواهم بود و تمرینات را از سر می‌گیریم.»

عزیزی در ادامه اظهار کرد: «بنده مثل دیگران نیستم وسط راه تیم را رها کنم؛ من تا آخرش کنار تیم هستم و می‌خواهم به نماینده شهرم در لیگ برتر کمک کنم؛ همه تلاشم را برای نگهداشتن سیاه جامگان در لیگ برتر خواهم کرد؛ این اجازه را هم به من دادند که سیاه جامگان را مثل یک تخم مرغ به دیوار بچسبانم!»

 

کد خبر: 9408

     
آی اسپورت
2016-12-24 07:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر