فهرست
بعد از ۵۳۹ روز؛ حماسه دریبل فن دایک
بعد از ۵۳۹ روز؛ حماسه دریبل فن دایک

بعد از ۵۳۹ روز؛ حماسه دریبل فن دایک

آی اسپورت- در جریان پیروزی ۳-۱ لیورپول مقابل آرسنال در آنفیلد، اتفاق جالبی افتاد و ویرژیل فن‌دایک، ستاره هلندی مرسی‌سایدی‌ها برای اولین بار بعد از ۵۰ بازی سرانجام دریبل خورد تا رکورد خارق‌العاده دریبل نخوردن او سرانجام شکسته شود. بازیکنی که فن‌دایک را دریبل زد کسی نبود جز ستاره جدید آرسنالی‌ها نیکلاس پپه.

در نیمه اول بازی، نیکلاس پپه، ستاره جدید و ۷۵ میلیون پوندی آرسنال در حالیکه در حاشیه سمت راست زمین به سرعت پیش‌روی می‌کرد با دریبل زدن فن‌دایک از او عبور کرد تا رکورد دریبل نخوردن استثنایی او را به پایان برساند.

آخرین بازیکنی که موفق شده بود فن‌دایک را دریبل بزند میکل مرینو، هافبک سابق نیوکاسل بود که در ماه مارس ۲۰۱۸ موفق به انجام این کار شده بود. ستاره هلندی خط دفاعی لیورپول بعد از آن دیگر هرگز دریبل نخورده بود. البته تا دیروز و مصافش با نیکلاس پپه.

با وجود این موفقیت کوچک برای آرسنال و ناکامی کوچک برای فن‌دایک در طول بازی، او در این مسابقه بار دیگر نمایشی درخشان داشت و همراه با دیگر هم‌تیمی‌هایش عملکرد فوق‌العاده‌ای به نمایش گذاشت. لیورپولی‌ها با بازی خوب و نتیجه عالی‌شان مقابل آرسنال به سایر تیمهای لیگ برتری پیامی ارسال کردند مبنی بر اینکه امسال همچون سال گذشته و حتی شاید قدرتمندتر پا به میدان رقابت گذاشته‌اند. 

 

ورزش سه

     
آی اسپورت
2019-08-25 12:22:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر