فهرست
امیدواری فتحی؛ روز خوب‌مان باشد السد را می‌بریم
امیدواری فتحی؛ روز خوب‌مان باشد السد را می‌بریم

امیدواری فتحی؛ روز خوب‌مان باشد السد را می‌بریم

آی اسپورت – امیرحسین فتحی مدیر عامل باشگاه استقلال امروز با برنامه ورزشگاه گفتگو کرد. سوالات زیادی مطرح شد و مدیر عامل استقلال تقریبا به همه سوالات با امیدواری و خوش بینی پاسخ داد. صحبت‌های فتحی را بخوانید:

تعویق بازی ما قانونی بود

درباره تعویق دیدار با نفت مسجدسلیمان دوستان لطف کردند. بالاخره باشگاه استقلال نماینده ایران است، البته در قانون هم آمده است که تیمی که 6 بازیکن ملی‌پوش داشته باشد بازی‌اش به تعویق بیفتد.

امیدواریم روز خوب‌مان باشد

قطعا امیدوار هستیم. بازی رفت روز بد ما بود و ما  امیدواریم که در دوحه روز خوب ما باشد. تیم ما بسیار آماده است هم  از لحاظ فنی و هم از لحاظ جسمی آماده هستیم. ما تنها فرشید باقری به دلیل محرومیت در این دیدار در اختیار نداریم. امیدواریم که لطف خدا شامل حال ما شود و از این مرحله صعود کنیم و از آن طرف هم پرسپولیس صعود کند و یک دربی آسیایی را در مرحله بعد برگزار کنیم.

مشکل بدهی‌ها را حل کردیم

ما تا پایان شهریور فرصت داشتیم، با تلاشی که باشگاه داشت به همراه فدراسیون فوتبال و کمیته صدور مجوز حرفه‌ای و دوستان دیگر توانستیم با پرداخت بدهی‌هایی که از باشگاه به AFC شکایت شده بود معضل را حل کنیم. امیدواریم که هیچ مشکلی برای ما و حتی باشگاه پرسپولیس نباشد تا هواداران ما بتوانند بیننده مسابقات ما در لیگ قهرمانان آسیا باشند.

پول پروپییچ را هم می‌دهیم

قضیه پروپیچ جدی است و این بازیکن رای قطعی از CAS دارد. ما آماده پرداخت این ضرر و زیان هستیم. با فدراسیون فوتبال هماهنگ کردیم و به فیفا اعلام کردیم که باشگاه آمادگی پرداخت دارد و به امید خدا خطری ما را تهدید نمی‌کند. پول ما بلوکه نشده فقط امکان انتقال پول وجود ندارد. ما با هماهنگی فدراسیون فوتبال با فیفا مکاتبه کردیم. دوستان پیگیر قضیه هستند که انشاءلله مشکلی نخواهد بود و به هواداران  باشگاه استقلال می‌گویم که نگران نباشند.

پیشکسوتان صبور باشند

آقای شفر از مربیان باسابقه و بارزومه در فوتبال دنیا هستند. باشگاه کاملا با همه وجود از آقای شفر حمایت می‌کند. نتایج اول فصل عالی نبوده ولی نتایج بدی هم نبوده است. تیم نیاز به هماهنگی دارد. تیم 4-5 روز قبل از مسابقات شکل گرفته و همینطور  4-5 بازیکن هم بعد از چند هفته به تیم اضافه شدند. پیشکسوتان باشگاه باید صبور باشند و از فوتبال زیبای استقلال با شفر لذت ببرند.

قطعا به CAS شکایت می‌کنیم

درباره نتیجه دیدار سوپرجام قطعا به CAS شکایت می‌کنیم و از حق استقلال دفاع می‌کنیم. امیدواریم با طرح دعوا در آنجا بتوانیم پیگیر حقوق باشگاه باشیم.

  ۵  
آی اسپورت
2018-09-14 11:52:00
نظر دهید

۵ نظر
پیام
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۱۲:۱۳
واقعا موندم که این فتحی رو از کجا پیدا کردن گذاشتن مدیرعامل استقلال!
فقط مزخرف گویی رو یاد گرفته به همراه عوام فریبی!
عشقپولیس
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۱۲:۲۴
جاخان فقط خورت شیشعلی و شفر و یقیه اداتو درمیارن.خخخخخخخخخخخ
2
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۱۲:۴۴
کیسه روز خوب نداره این داوران بازیاش هستن که روز خوب و بد دارن
110
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۱۲:۴۵
بازی رفت هم گفته بود کار السد رو تو ازادی یکسره میکنن شما زیاد حرف های ایشون جدی نگیرین
ر
جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷، ۱۵:۳۲
تو ایران هر کثافتکاری میتونید بکنید ولی بیرون نه. بدهی 20 میلیاردی تون هم حکومت داد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر