فهرست
احتمال روز: سیدورف جانشین ویلموتس می‌شود؟
احتمال روز: سیدورف جانشین ویلموتس می‌شود؟

احتمال روز: سیدورف جانشین ویلموتس می‌شود؟

آی اسپورت - در حالی‌که تا یک ماه پیش همه‌چیز در تیم ملی در وضعیت سفید بود اما اولین حاشیه‌ها با خبری مبنی بر درخواست ویلموتس برای فسخ قرارداد به فدراسیون فوتبال وارد شد. ویلموتس شرایط بسیار خوبی روی نیمکت یوزها داشت اما شکست مقابل بحرین همه‌چیز را خراب کرد. حالا در بدترین شرایط می‌توان عدم صعود ایران به مرحله بعد را هم لحاظ کرد.

ویلموتس آلترناتیوی ندارد. با توجه به شرایط ارزی هیچ گزینه مناسبی پیش روی سئول‌نشینان نیست. چه بسا اگر بود، از ابتدا با آن گزینه مذاکره می‌کردند اما حالا سفر یکی از اسطوره‌های میلان شرایط را متفاوت کرده است.

کلارنس سیدورف، طبق اخبار منتشر شده در رسانه‌ها قرار است چهارشنبه وارد ایران شود. هنوز علت اصلی این سفر مشخص نشده اما برخی مدعی شده‌اند او برای یک سفر تفریحی به ایران می‌آید. نکته این‌جاست اگر سیدورف برای سفری تفریحی وارد ایران شده بود نیازی به همراهی دو مدیر برنامه‌اش در این سفر نبود و این مسئله کنجکاوی فوتبال‌دوستان را افزایش داده که او به چه دلیل می‌خواهد به ایران بیاید زیرا سیدورف حتی با تیم اسطوره‌های میلان هم به تهران نیامد و این مسئله «کاری» بودن سفر سیدورف را محتمل می‌کند. همچنین طبق تصویری که کانون هواداران میلان در تهران منتشر کرده ویزای سیدورف تا ۱۴ روز اعتبار دارد و به این ترتیب اگر تیم ملی مقابل عراق نتیجه نگیرد وضعیت ویلموتس با قبل متفاوت می‌شود. چه بسا به دلیل نتایج ضعیف و مشکلات مالی دو طرف همکاری را قطع کنند.

سیدورف که سابقه روی نیمکت نشستن برای چند بازی در میلان را دارد از مرداد امسال که از تیم ملی کامرون اخراج شد، هدایت تیمی را بر عهده نگرفته است. شایان ذکر است تمام اینها گمانه‌زنی است و برای فهمیدن دلیل اصلی سفر سیدروف به تهران باید چند روزی منتظر ماند.

۵ ۴  
آی اسپورت
2019-11-05 17:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
بابک66
سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸، ۱۸:۰۵
ویلموتس فقط در حد یک کارمند فدراسیونه و هیچگونه کاریزمایی در این آدم وجود نداره. بهش گفتن هجومی بازی کن گفت چشم 50 تا مهاجم فرستاد تو زمین بازی کامبوج رو برد ولی نه میدونست نه میتونست بحرین رو به صرف بازی دادن به چارتا بازیکن هجومی و بدون برنامه ببره....ویلموتس مربی بی دانش، فاقد قدرت رهبری، فاقد قدرت روانشناسی و انگیزش و یک بله قربان گویه تمام عیاره....درست برخلاف کیروش که فقط یه خصیصه قاطعیتش برای موفقیت در فوتبال ایران کافی بود.ا لانم اگه قرار به اومدن سیدرفه همین وحید هاشمیان خودمون بهتره.زمان کیروش بحرین حتی یه توپ نمیتونست تا دروازه ما بیاره...طرفداران فوتبال هجومی محض به نظر من ابلهانی بیش نیستن، خیلی ابلهانست شما یا صد رو بخوای یا صفر و جلوی تیمی مثل بحرین بخوای هجومی بازی کنی و نتونی.
amir
سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸، ۱۸:۳۴
ساده‌ هستین؟ از اول به استراماچونی قول تیم ملی رو داده بودن. به عمد پول ویلموتس رو ندادن، چند تا بازی هم برای استراماچونی در اوردن که به عنوان قهرمان و مربی بزرگ بیاد سمت تیم ملی. بهانه گرفتن امروزش هم برای همینه. به زودی چونی رو نیمکت تیم ملی خواهد نشست و استقلال رو هم به علی منصوریان میدن.
۵ ۱
Ashkan Blue
سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸، ۱۹:۵۰
اگر قرار بود استرا بیاد
خوب برانکو قبل ترش میومد
احتمالش خیلی کمه از استقلال و پرسپولیس بازیکن بگیرند
amir
چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۸، ۰۱:۳۹
Ashkan Blue
البته استراماچونی بازیکن نیست. مربیه! دوما برانکو دنبال تیم ملی نبود و اگر هم بود دار و دسته رسانه‌ای کیروش جو رو علیه‌اش خراب کرده بودن. دقیقا همون دار و دسته‌ای که دارن چونی رو دارن جای یه مربی بزرگ جا می‌زنن. کمی صبر کن و ببین استراماچونی چه طور سرمربی تیم ملی میشه که اگه نشه هم مطمئن باش با استقلال فسخ میکنه و میره. مربی استقلال در نیم فصل دوم علیرضا منصوریان خواهد بود. شک نکن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر