فهرست
ایران ۲-۳ کانادا؛ رویای صعود کمرنگ شد
ایران ۲-۳ کانادا؛ رویای صعود کمرنگ شد

ایران ۲-۳ کانادا؛ رویای صعود کمرنگ شد

آی اسپورت – تیم ملی والیبال ایران در دومین بازی خود از مرحله دوم مسابقات قهرمانی جهان که در ایتالیا و بلغارستان در حال برگزاری است ۳-۲ از کانادا شکست خورد. به نظر می‌رسید بازیکنان ایران همچنان تحت تاثیر شکست غیر منتظره روز گذشته مقابل بلغارستان بودند که البته تا حدودی هم طبیعی بود. ست اول به نتیجه ۲۵-۲۰ به سود کانادا به پایان رسید. ست دوم برای بازیکنان ایران، متفاوت از ست نخست شروع شد و با بازگشت اعتماد به نفس به بازیکنان، آنها راحت تر و با استرس کمتری بازی را پیگیری کردند. نتیجه این ست ۲۵-۲۰ به سود ایران بود.

در ست سوم باز هم جریان بازی مثل ست اول شد. بازیکنان کانادا متوجه شده بودند که راه شکست دادن ایران، فشار آوردن از طریق سرویس روی دریافت ایران بود. آنها با همین حربه امتیازات زیادی از ایران گرفتند و در نهایت ۲۵-۱۵ برنده شدند. کولاکوویچ از اوابط ست به معروف، موسوی و غفور استراحت داد و محمد وادی، امیرحسین توخته و صابر کاظمی وارد زمین شدند. در ست چهارم نیز بازیکنان تلاش خود را کردند تا شاید با کسب پیروزی، کار را به ست پنجم بکشانند. در این ست سرویس‌های امیرحسین توخته به کمک تیم ایران آمد و نتیجه ست ۲۵-۲۳ به سود ایران تمام شد.

ست پنجم با هم با برتری بازیکنان کانادا آغاز شد. پیروزی در این بازی می توانست امید ایران را به صعود به مرحله سوم، زنده نگه دارد ولی ایران ست پنجم را ۱۵-۱۳ و بازی را ۳-۲ به کانادا واگذار کرد. تیم ایران با این شکست، کارش برای صعود به دور بعدی مسابقات سخت‌تر شد. تیم ملی ایران در بازی سوم خود، فردا یکشنبه به مصاف آمریکا می رود.

 

 

۱ ۱  
آی اسپورت
2018-09-22 19:58:00
نظر دهید

۱ نظر
رضا
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷، ۲۰:۱۰
به قران کولاکویچ نمی تونه با ایران موفق باشه نمی دونم چطوری کارنامه دار شده صد در صد به کولاکویچ و معنوی نژاد شفیعی باختیم .معنوی نژاد کلا هیچی نیست نه دریافت نه اسپک نه سرویس کولاکویچ نه می دونه کی وقت استراحت بگیر نه می دونه کیو بذاره تو زمین .فردا هم دیره همین امشب کولاکویچ و معنوی نژاد و بندازید بیرون دیگه فقط کارخانه باید باشه بهترین مربی ایران .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر