فهرست
پشت درهای بسته اردوی رئال چه خبر است؟
پشت درهای بسته اردوی رئال چه خبر است؟

پشت درهای بسته اردوی رئال چه خبر است؟

آی اسپورت - رئال مادرید اولین مرحله پیش فصل خود را پشت سر گذاشت و مونتریال را به مقصد هیوستون ترک کرد تا در تورنمنت جام بین‌المللی قهرمانان به مصاف بایرن مونیخ بروند. باواریایی‌ها اولین آزمون تیم تحت رهبری «زین‌الدین زیدان» خواهند بود، تیمی که یک نوع تحول را تجربه کرده و حالا رئال بدون «براهیم دیاز» باید با ۲۸ بازیکن به مصاف سرخ‌پوشان مونیخی برود. البته هنوز زیدان مهره نهایی پازل فصل آینده خود را از «فلورنتینو پرس» می‌خواهد و امیدوار است به موازات انجام فرآیند «فروش خروجی‌ها» بتواند «پل پوگبا» را در ترکیب فصل آینده خود ببیند، ستاره‌ای که می‌تواند در کنار «ادن آزار» موفقیت کهکشانی‌ها را تضمین کند.

تغییر سیستم

زیدان از پایان فصل گذشته به یک تغییر سیستم اشاره کرد و با اینکه سیستم ۳-۳-۴ انتخاب احتمالی‌اش باشد، او از تغییر سیستم بازی به ۲-۴-۴ خوشحال است، خصوصاً اینکه می‌تواند با استفاده از «لوکا یوویچ» در کنار «کریم بنزما» زوج خط حمله جدیدی را برای کهکشانی‌ها تشکیل دهد.

سطح فیزیکی مورد بررسی

هیچکس در مادرید به کار «گرگوری دوپون» شک ندارد. روزهای نخست پیش فصل با تمرینات فشرده فیزیکی زیر نظر او همراه شد. با توجه به اینکه ایسکو، مارسلو، مودریچ و کروس فصل گذشته را در شرایط بد بدنی به اتمام رساندند، این فشار زیاد کاملاً منطقی به نظر می‌رسد.

اولین دقایق برای ازار

مادریدیسموها برای تماشای بازی ازار دیگر نیاز نیست چندان انتظار بکشد. از همان اولین جلسات تمرینی مشخص بود که ستاره بلژیکی تا اواسط ماه می سال ۲۰۲۰ بازیکن فیکس رئال مادرید است و حالا باید دید او در نخستین دیدار خود با پیراهن رئال مادرید چه عملکردی از خود به جای می‌گذارد. یوویچ و مندی هم آماده حضور در مستطیل سبز هستند و امیدوارند بتوانند با حضور در زمین هر چند بسیار کم، نظر زیدان را به خود جلب کنند. کوبو هم در تمرینات خوش درخشیده و باید دید در صورت به میدان رفتن چگونه عمل خواهد کرد ضمن اینکه عملکرد رودریگو هم مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

اطمینان ناواس از توانایی‌هایش

با جدایی «لوکا زیدان» از کهکشانی‌ها، باید دید که آیا «آندری لونین» در نهایت به عنوان دروازه‌بان سوم کهکشانی‌ها انتخاب می‌شود یا خیر اما دو انتخاب اول مشخص هستند؛ «تیبو کورتوا» دروازه‌بان اول کهکشانی‌ها و «کیلور ناواس» انتخاب دوم آنها خواهند بود. هرچند ناواس می‌خواهد با تلاش و کوشش جایگاه خود در ترکیب رئال مادرید را باز پس بگیرد.

نبرد آسنسیو و وینیسیوس در سمت راست خط حمله

«کریم بنزما» و «ادن ازار» قطعاً در نوک خط حمله و سمت چپ خط حمله رئال مادرید به میدان خواهند رفت، با این حساب «مارکو آسنسیو» و «وینیسیوس جونیور» باید برای ایفای نقش در جناح راست خط حمله تلاش کنند. مهاجم برزیلی می‌داند باید به بازی در پست جدید عادت کند و مهاجم اسپانیایی هم پس از گذراندن یک فصل ضعیف باید در فصل جدید دست به جبران مافات بزند.

بیل، معمای تیم

مرد ولزی تحت هر شرایطی خواهان ماندن در تیم است و قصد جدایی ندارد. به همین دلیل بعید نیست زیدان درباره استفاده از او به فکر بیافتد. مخصوصاً اینکه «فلورنتینو پرس» خواهان حضور پررنگ بیل در تیم است. مادریدی‌ها او را تا زمان ارائه یک پیشنهاد قانع‌کننده نمی‌فروشند و حالا باید دید زیدان از او چگونه استفاده می‌کند.

مدال

۱    
آی اسپورت
2019-07-21 00:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر