فهرست
گزارش روز : جوان ترین سال تراکتور ؛ رسول برای 10 نفر جا دارد!
گزارش روز : جوان ترین سال تراکتور ؛ رسول برای 10 نفر جا دارد!

گزارش روز : جوان ترین سال تراکتور ؛ رسول برای 10 نفر جا دارد!

آی اسپورت - تراکتور سازان با 16 بازیکن خود ثبت رسمی کرده اند و 6 بازیکن جدید این تیم تنها3 سهمیه لیگ برتری را پر کرده اند.

لیست ورودی های جدید این تیم بدین شرح است:

خالد شفیعی و میر هانی هاشمی بعنوان سهمیه لیگ برتری و بزرگسال

سامان نریمان جهان سهمیه لیگ برتری و سهمیه زیر 23

فرید بهزادی کریمی ، شاهین ثاقبی و محمد پوراحمد الله بعنوان سهمیه زیر 23 ولی چون در فصل گذشته این بازیکنان سهمیه امید بوده اند و در فصل طبق مصوبه سازمان لیگ سهمیه لیگ برتری محسوب نخواهند شد .

بدین ترتیب تراکتوری ها تا به حال 3 سهمیه لیگ برتری خود خالی گذاشته اند و میتوانند به خرید ستاره های تیم ملی امیدوار باشند .

تراکتوری با 10 بازیکن خود نیز تمدید و قرارداد خود را رسما ثبت کرده اند که بدین شرح است:

مهدی کیانی ، محمد ابراهیمی ، حامد لک ، محمد ایرانپوریان ، حبیب گردانی ، محمد علی رمضانیان ، فرشاد احمدزاده ، ابراهیم عابدنژاد ، پیمان بابایی ، شهریار شیروند و محسن دلیر نیز فصل گذشته قرارداد 2 ساله ثبت کرده است که در این فصل نیازی به تمدید قرارداد ندارد .

با این حساب تراکتوری ها جمعا 17 بازیکن ثبت رسمی داشته که 8 بازیکن آن بزرگسال میباشند و جا برای 10 بازیکن بزرگسال خالی است و تراکتوری ها می توانند از 3 سهمیه لیگ برتری و 4 خارجی و 3 سهمیه فیفا استفاده کنند .

البته در اردوی ترکیه بازیکنانی نیز حضور دارند که هنوز ثبت رسمی نکرده اند ولی با این تیم قرارداد داخلی را به امضا رساندند که شامل یک بازیکن بزرگسال (دروازبان دوم این تیم داوود نوشی صوفیانی ) و 4 بازیکن زیر 23 و امید. پیمان کشاورز و حسن فتح الله زاده و محمد شاه محمدی از امید تراکتور و همچنین سعید آقایی که شنیده می شود به توافق مالی نرسیده بود تا قبل از سفر به ترکیه ثبت کند .

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-07 11:52:18
نظر دهید
۱ نظر
یونس
چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۳، ۱۱:۱۳
مگه ربیع خواه با تراکتور قرارداد نداره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر