فهرست
افشارزاده به دنبال رفع مشکلات قانونی کمپ
افشارزاده به دنبال رفع مشکلات قانونی کمپ

افشارزاده به دنبال رفع مشکلات قانونی کمپ

آی‌اسپورت‌ ـ بهرام افشارزاده مدیرعامل استقلال در روز گذشته در حاشیه تمرین استقلال جلسه ای با یکی از مسئولان زمین شهری داشت تا تکلیف ماجرای ادامه دار کمپ استقلال را روشن کند.

ماجرای کمپ استقلال برای همه شما آشناست و همه می‌ دانید که درباره ارزش واقعی این زمین با توجه به معارض های موجود و البته برخی موانع قانونی شک و شبه هایی وجود دارد.

علی فتح‌اله‌زاده مدیرعامل قبلی استقلال که با پیگیری هایش این کمپ را به استقلالی ها رساند. فرصت این را پیدا نکرد به بهره بردای کامل کمپ را ببیند، اما به هر حال خیر آن چیزی که او باقی گذاشته به استقلال خواهد رسید. اگر افشارزاده بتواند مسئولان زمین شهری را مجاب به نامه ای بکند که فتح‌اله‌زاده در پی آن بود، استقلال تبدیل به یکی از ثروتمندترین باشگاه های ایران خواهد شد چرا که ارزش زمینی که آبی ها در آن به تمرین مشغولند بیش از 250میلیارد تومان تخمین زده می‌ شود. زمین که همه شما به نام کمپ ناصر حجازی می‌ شناسید.

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-07 12:00:07
نظر دهید

۱ نظر
♥ Ss ....تاج آسیا ♥
دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۴۹
خوبه همین سایت نوشته بود تاج قبل انقلاب بعد رئال ثروتمندترین باشگاه دنیا بود. بعد انقلاب اموالش مصادره شد وگرنه الان تنها باشگاه خصوصی ایران بودیم ولی نذاشتن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر