فهرست
دین محمدی: جواد نکونام را دوست دارم/ آلمان قهرمان جام می‌ شود
دین محمدی: جواد نکونام را دوست دارم/ آلمان قهرمان جام می‌ شود

دین محمدی: جواد نکونام را دوست دارم/ آلمان قهرمان جام می‌ شود

آی‌اسپورت‌- سیروس دین محمدی مربی تیم استقلال در  گفت‌وگو با آی‌اسپورت‌ توضیحاتی درباره  گفت‌وگویش درباره جواد نکونام ارائه داده است.

به گزارش آی‌اسپورت،‌ دین محمدی درباره صحبت هایی که چند روز پیش در خصوص خداحافظی نکونام بیان کرده بود، اظهار داشت: بنده با جواد نکونام رفاقت صمیمی دارم و یک نشریه از من خواست درباره خط هافبک تیم ملی نظر کارشناسی ارائه کنم و من هم اعلام کردم جواد نکونام برای اینکه در دل مردم و هواداران بماند باید در اوج از فوتبال خداحافظی کند. این حرف را به این خاطر زدم که جواد نکونام را دوست دارم.

وی در خصوص شرایط استقلال افزود: استقلال بازیکنان خوب و جوانی را جذب کرده که هر کدام از آنها در تیم های سابق خود ستاره بودند. امیدواریم آنها در این تیم هم بدرخشند و بتوانند با این تیم قهرمان لیگ شوند.

مربی امید استقلال درباره شرایط تیم های پایه خاطرنشان کرد: خدا را شکر مدیرعامل از تیم های پایه حمایت خوبی دارد و با آمدن صادق پور که بنده رفاقت 20 ساله با ایشان دارم باعث شده شرایط تیم های پایه بهتر شود. اعتقاد دارم استقلال باید تیم های پایه ای قوی داشته باشد تا بتواند در طول فصل به تیم بزرگسال کمک کند.

دین محمدی در خصوص پیش بینی خود از قهرمان جام جهانی 2014 برزیل بیان داشت: به نظرم تیم های آلمان و هلند به فینال خواهند رسید ولی دوست دارم آلمان قهرمان جام جهانی شود.

     
آی اسپورت
2014-07-07 12:10:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر