فهرست
گزارش روز : دوشنبه سرنوشت ساز برای رئال مادرید و بایرن مونیخ
گزارش روز : دوشنبه سرنوشت ساز برای رئال مادرید و بایرن مونیخ

گزارش روز : دوشنبه سرنوشت ساز برای رئال مادرید و بایرن مونیخ

آی اسپورت - باشگاه رئال مادرید منتظر است تا جام جهانی پایان یابد تا مراحل نهایی جذب کروس را انجام دهد و این خبر را بصورت رسمی اعلام کند.با این وجود تا به امروز خود بازیکن از هر گونه اعلام نظر شخصی در مورد این انتقال خودداری کرده است.

او دیروز در مصاحبه با نشریه TZ مونیخ اعلام کرد  : \" من تصمیم خودم را گرفته ام  پس از جام جهانی آن را به اطلاع همه می رسانم .\"

قبل از شروع مسابقات هم گفته بودم که قصد دارم تا فقط به جام جهانی و بازی های تیم آلمان فکر کنم و زمانی که جام به پایان برسد همه از تصمیم من مطلع خواهند شد.

در حال حاضر هیچ چیز خاصی برای گفتن ندارم. یک هفته تا پایان جام باقی مانده و پس از آن فرصت به اندازه کافی برای حرف زدن وجود دارد \"

در واقع این قولی است که او به یواخیم لو سرمربی تیم ملی آلمان و باشگاه متبوعش بایرن مونیخ داده است.

هدف او تمرکز روی مسابقات کشورش در جام جهانی برزیل است هرچند که انکار نمی کند که در این میان فعل و انفعالاتی در مورد خروجش از بایرن صورت گرفته است.

کروس مدتهاست که تصمیم به ترک مونیخ گرفته و قصد دارد تا محیط جدیدی را تجربه کند. باشگاه مادریدی به او سالیانه 5 میلیون یورو حقوق خالص پیشنهاد داده  است.پیشنهادی بسیار بالاتر از پیشنهاد بایرن به هافبک قدرتمند تیم ملی آلمان.

در این میان، اخبار متناقضی در نشریات آلمانی منتشر شده است .  Süddeutsche Zeitung دیروز گزارش داد که کار انتقال کروس به رئال تمام شده است و باید او را بازیکن این تیم بدانیم و از طرفی اشپورت بیلد امروز اعلام کرد که هنوز مشخص نیست که کروس امسال به رئال می رود یا اینکه سال آینده به عنوان بازیکن آزاد به جمع کهکشانی ها ملحق خواهد شد .

آلمان روز سه شنبه بازی نیمه نهایی خود را با برزیل برگزار خواهد کرد. در صورت شکست، روز شنبه باید در مسابقه رده بندی حاضر شود و بدین ترتیب تعطیلات کروس از روز یکشنبه هفته آینده آغاز خواهد شد .

بدیهی است که در صورت رسیدن تیم آلمان به فینال، تونی کروس از روز دوشنبه راهی تعطیلات تابستانی خود می شود.

آنچه مشخص است، رئال مادرید و بایرن و هواداران این دو تیم منتظر مصاحبه کروس در پایان جام جهانی نشسته اند تا از تصمیم او برای آینده مطلع شوند.تصمیمی که با توجه به شایعات حدس زدنش کار دشواری نیست.


منبع : as

     
آی اسپورت
2014-07-07 14:34:58
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر