فهرست
تصمیم عجیب برانکو/ چرا حسینی فیکس شد؟
تصمیم عجیب برانکو/ چرا حسینی فیکس شد؟

تصمیم عجیب برانکو/ چرا حسینی فیکس شد؟

آی اسپورت – قرار گرفتن جلال حسینی در ترکیب اصلی پرسپولیس مقابل سیاه‌جامگان در بازی امشب کمی غیرمنتظره بود. برانکو در حالی کاپیتانش را در ترکیب اصلی قرار داده که او به دلیل محرومیت نمی‌تواند در بازی هفته آینده پرسپولیس مقابل الاهلی به میدان برود و زوج دفاعی سرخ‌ها را در این بازی خلیل‌زاده و انصاری تشکیل خواهند داد. به همین دلیل پیش‌بینی میشد برانکو برای هماهنگی بیشتر بین این دو، امشب هم آنها را در ترکیب اصلی تیمش قرار دهد اما در تصمیمی تعجب‌برانگیز او انصاری را به سمت چپ خط دفاع منتقل کرد و حسینی و خلیل‌زاده را در مرکز دفاع قرار داد. شاید نیمکت‌نشینی انصاری از ترس مصدومیت می‌توانست این تصمیم برانکو را توجیه کند اما او هم در ترکیب اصلی قرار دارد و اگر خدای نکرده مصدوم شود و به بازی با الاهلی نرسد، دست برانکو در این بازی خالی خواهد شد و تنها مدافع میانی پرسپولیس مقابل الاهلی خلیل‌زاده خواهد بود.

۳ ۳  
آی اسپورت
2017-08-16 18:46:00
نظر دهید

۳ نظر
امید از تفت
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۵۲
قطعاً بخاطر آنالیز بازی سیاه جامگان بوده و عدم آمادگی نسبی محرمی
۱
sirvan.f
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۰۶
والا غلط نکنم ماجرای محرومیت سیدجلالو یادشون نیست...چندوقت پیش تو مصاحبه هاشونم طوری حرف میزدن انگار قراره بازی رفت بازی کنه....خطر!
۲
سهيل
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۳۷
دليلش سادست، بازي اول زوج انصاري و شجاع هستند به همين خاطرم چهارتا بازي اين زوج كنار هم بازي كردن ولي بازي برگشت الاهلي زوج دفاع پرسپوليس شجاع و سيد جلال هستند و اگه امروز اين زوج تست نشه و سيد جلال توي شرايط بازي قرار نگيره با توجه به محروميتش فرصت ديگه اي براي بازي شجاع و سيدجلال كنار هم نيست
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر