فهرست
مجوز مبارزه فیوری تعلیق شد
مجوز مبارزه فیوری تعلیق شد

مجوز مبارزه فیوری تعلیق شد

آی اسپورت- فدراسیون بوکس بریتانیا مجوز تایسون فیوری، قهرمان دسته سنگین وزن جهان، را تعلیق کرده‌.  مدیران فدراسیون بوکس بریتانیا اعتقاد دارند که این اقدام را تا زمان تحقیقات بیشتر درخصوص مسایل مربوط به دوپینگ و همچنین دیگر مسایل پزشکی مربوط به فیوری، انجام داده‌اند. فیوری در ماه ژوئن میلادی با اتهام دوپینگ مواجه شد. این اتفاق تازه یک روز پس از آن صورت گرفت که فیوری اعلام کرد به دلایل پزشکی قادر به دفاع از کمربند قهرمانیش نیست و آنها را ترک می کند.

فیوری پیشتر  در مصاحبه با مجله رولینگ استون گفته بود که مدت‌هاست از نظر سلامت روحی مشکل دارد و برای بهبود افسردگی‌اش از کوکائین استفاده کرده.

فیوری که در ۲۵ مبارزه حرفه‌ایش شکست‌ناپذیر باقی مانده از نوامبر ۲۰۱۵ به بعد مسابقه نداده است. او در آن تاریخ توانست پس از ۱۱ سال اولین شکست ولادیمیر کلیچکو را رقم بزند صاحب سه کمربند قهرمانی "دبلیو‌ بی ‌او"، "دبلیو بی اِی" و "آی‌بی‌اف" شود. فیوری پس از اینکه به جای بوکسور سازمان "آی‌بی‌اف" گفت می‌خواهد در مسابقه‌ای تکراری با کلیچکو مبارزه کند قهرمانی این سازمان را از دست داد و در حال حاضر آنتونی جاشوا دیگر بوکسور بریتانیایی صاحب این عنوان است. فیوری سپس دو بار مسابقه اش را با کلیچکو لغو کرد.

۱    
آی اسپورت
2016-10-13 15:51:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر