فهرست
گزارش روز : سوارس - بارسلونا؛ ادامه مذاکرات بر سر جزئیات قرارداد
گزارش روز : سوارس - بارسلونا؛ ادامه مذاکرات بر سر جزئیات قرارداد

گزارش روز : سوارس - بارسلونا؛ ادامه مذاکرات بر سر جزئیات قرارداد

آی اسپورت - کار انتقال لوئیس سوارس به بارسلونا در روزهای آینده تمام خواهد شد. روز جمعه بود که اعلام شد دو تیم بارسلونا و لیورپول بر سر انتقال 79.2 میلیون یورویی سوارس به توافق دست یافته اند و حالا مذاکرات بر سر چگونگی پرداخت این پول در جریان است.

هر دو باشگاه منتظر مشخص شدن وضعیت نهایی الکسیس سانچس هستند. همه انتظار داشتند که سانچس بجای سوارس به آنفیلد منتقل شود اما بازیکن اهل شیلی صراحتا امکان این انتقال را رد کرد.

او پس از حذف تیم ملی شیلی از جام جهانی، به بارسلونا بازگشت تا تکلیف نهایی خود با باشگاه کاتالانی را روشن کند .

از آن طرف سوارس با خیال راحت منتظر حل و فصل جزئیات قراردادش با بارسلونا نشسته و اطمینان دارد که آینده ورزشی اش در بارسلونا  رقم خواهد خورد .

این مهاجم اروگوئه ای به اولین فوق ستاره ای تبدیل خواهد شد که بارتومئو برای بارسا خریده است.

در حالی که همه چیز برای انتقال سوارس به بارسا مهیا شده است، هریستو استویچکف فوق ستاره جنجالی دهه 90 بارسا دیروز در مصاحبه ای به شدت از این انتقال ابراز تاسف کرد.

ستاره جنجالی بلغار گفت : \"این گاز گرفتن‌های سوارس مشکل‌ساز خواهد شد به خصوص که او حالا و تا آخر عمرش در کانون توجه قرار خواهد داشت. قطعاً بازی در بارسلونا با توجه به کارهایی که انجام داده است، برای او دردسرساز خواهد شد. \"

استویچکوف ادامه داد: تمام حریفان، داوران و رسانه‌ها از این به بعد زندگی را برای سوارس سخت خواهند کرد. او بعد از این باید در فضایی میان تحریک و توجه رسانه‌ها بازی کند که این باعث ایجاد یک تنش دائمی برای او می‌شود.

بازیکنان حریف سعی خواهند کرد او را تحریک کنند تا بلکه یک حرکت خشن دیگر از این بازیکن سر بزند و اخراج شود. برای آنها هر روز که سوارز در زمین بازی نباشد تعطیلات است.

برای لوئیس سخت خواهد بود که چنین چیزی را تحمل کند. داوران هم دنبال آن نخواهند بود که دلیل عصبانیت سوارس را پیدا کنند بلکه بر اساس حرکتی که آنجام می‌دهد جریمه‌اش می‌کنند.\"


منبع : sport catalunya

     
آی اسپورت
2014-07-07 15:28:02
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر