فهرست
نفرین جادوگر برزیلی در کمین یکی از ستاره های آلمان
نفرین جادوگر برزیلی در کمین یکی از ستاره های آلمان

نفرین جادوگر برزیلی در کمین یکی از ستاره های آلمان

آی اسپورت- یک جادوگر برزیلی قول داده است که تیم آلمان را قبل از دیدار با تیم ملی کشورش در مرحله نیمه نهایی جام جهانی 2014 نفرین کند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، ژرمن ها بامداد چهارشنبه در بلو هوریزونته به مصاف برزیل می روند اما اگر وعده هیلیو سیلمن محقق شود، آنها نه تنها با تیم میزبان بلکه با جادوی سیاه این جادوگر هم باید روبرو شوند. سیلمن گفته که یکی از بازیکنان تیم آلمان را نفرین می کند تا شانس کل تیم از بین برود. وی در این باره گفت: من بهترین بازیکن آنها را نفرین می کنم تا پاهایش اسیر و گرفتار شوند و او نتواند در زمین بدود. او نام بازیکن را نگفت اما تونی کروز، ماریو گوتزه، توماس مولر و مسوت اوزیل بهتر است که مراقب خود باشند.

بنابراین گزاش، سیلمن قبل از دیگر دیدارهای برزیل نیز چنین مراسمی را انجام داده است اگرچه نفرین او در مورد جیمز رودریگز نتوانست مانع گلزنی این ستاره کلمبیایی در مسابقه مرحله یک چهارم نهایی شود. نفرین این جادوگر برزیلی حتی جلوی مصدومیت نیمار را هم نگرفت. با وجود این برزیل توانسته چهار بازی از پنج مسابقه قبلی خود در این جام را با پیروزی به پایان برساند که نشان می دهد نفرین های سیلمن زیاد هم بی تأثیر نبوده است. ورزشی**9126

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-07 15:28:53
نظر دهید

۱ نظر
omido0o0
دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۰۸
جدا خسته نمیشین از نوشتنه این ک........ شعرا؟؟؟عایا؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر