فهرست
مخالفت ذوب؛ تبریزی را به استقلال نمی‌دهیم
مخالفت ذوب؛ تبریزی را به استقلال نمی‌دهیم

مخالفت ذوب؛ تبریزی را به استقلال نمی‌دهیم

آی اسپورت - مرتضی تبریزی به استقلال نمی رود. یکی دو ماهی می شود که شایعه شده مهاجم ذوب آهن یکی از نفرات مورد نظر شفر برای فصل آینده است. مهاجمی که تا امروز بارها صحبت حضور او در استقلال شده و البته هیچ کدام از این صحبتها به نتیجه ای هم نرسیده. این بار هم در شرایطی که تبریزی در مصاحبه هایش برای حضور در استقلال به مسئولان این تیم چراغ سبز نشان داده، مدیرعامل باشگاه ذوب آهن قویا با حضور او در استقلال یا تیمی دیگر در لیگ برتر مخالفت کرده. آذری گفته:" بازیکنان اصلی ما همگی قرارداد دارند و هیچ جا نمی‌روند. آنها را به تیم‌های ایرانی نمی‌ فروشیم. البته تبریزی و یکی دو بازیکن دیگر پیشنهادهای خارجی دارند که به آنها فکر می کنیم اما همه چیز به تصمیم سرمربی تیم بستگی دارد."

 

۳ ۵  
آی اسپورت
2018-05-16 08:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
Mn
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۸:۱۳
بازیکنی که در مرحله گروهی گلهای زیادی زده به یکباره به تیمی که خواهانش هست میرسه ضعیف ترین بازیهاشو انجام میده که مربی مجبور میشه بخاطر اشتباهات زیادش تعویضش کنه !!
۹
***
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۹:۵۶
مشکلی نداره وزیرپرسپولیسی هست همونی که واسمون مهاجم 6 میلیاردی گرفته
۷ ۲
Kian
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۱۹
وزیر که مشخصه متمایل به کدوم تیمه،ولی اینکه از درخشش تیام آتیش گرفتید خیلی خوبه،۱۰ میلیارد هم بهش بدن کمشه،شما که همین پولو پارسال به دوتا اوکراینی و گولچ‌دادید که این آخری یه بازی هم براتون نکرد
...
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۲۱
یعنی مگویان با دوتا ماچ از کیسه رفت؟ دیشب رسما قلعه نویی هم که قبلا تو این تیم بوده به وزیرورزش تبریک گفت خخخ
۱
محسن
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۴۱
جناب آذری نفرمودند که در نیم فصل دوم ممکن است تبریزی را به یک تیم خاص بفروشند؟؟؟ و هر چند ماه یکبار،از ان تیم،حق رشد تبریزی را طلب کنند؟! آذری به استقلال،بازیکن نمیدهد.نه قبلا،نه الان و نه در آینده.بازیکنان ذوب،فقط با اتمام قرارداد،ممکن است به استقلال بیایند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر