فهرست
گزارش روز : همه ابهامات موجود در مورد انتقال فالکائو به رئال
گزارش روز : همه ابهامات موجود در مورد انتقال فالکائو به رئال

گزارش روز : همه ابهامات موجود در مورد انتقال فالکائو به رئال

آی اسپورت - رادامل فالکائو ستاره کلمبیایی، این روزها بدون هیچ مشکل خاصی در کمپ کلاگنفورت اتریش در کنار هم تیمی هایش مشغول تمرین کردن است .سریع می دود ،پاس می دهد ، شوت می زند ، بدون اینکه از ناحیه زانوی مصدومش دردی احساس کند.

او پس از گذشت 6 ماه از مصدومیت رباط صلیبی، آماده بازگشت به میادین است. فالکائو این روزها منتظر یک تماس از جانب مدیران رئال است تا پروژه انتقال او به مادرید آغاز شود.

خود او بارها از علاقه خود به رئال سخن گفته و حتی به ایجنت خود خورخه مندس اطلاع داده که بخاطر مادرید حاضر است حقوق دریافتی اش را به نصف برساند. او در حال حاضر 14 میلیون یورو خالص از موناکو دریافت می کند.

تنها مشکل موجود، تردیدهای مسئولان رئال در مورد میران آمادگی او پس از آن مصدومیت 6 ماهه است .

رئال در این فصل باید برای کسب 6 جام مبارزه کند و انتظار می رود که بیش از 60 بازی را در فصل جاری برگزار کند و اینکه فالکائو بتواند در اکثر این مسابقات حضور موثری داشته باشد سوال روز مدیران مادریدی است.

شاید مسابقات دوستانه موناکو در ماه جاری بتواند جواب خوبی به این سوالات و ابهامات باشد.

موناکو شنبه آینده اولین بازی دوستانه خود را با فایرفاکس سنت ویت اتریش برگزار خواهد کرد. در ادامه با میامی و پارما روبرو می شود و سپس در تورنمنت امیریتس کاپ لندن (2و3آگوست) حضور خواهد داشت.جاییکه به مصاف آرسنال و والنسیا خواهد رفت.

فالکائو ی 28 ساله ( تنها11 ماه مسن تر از سوارس ) امیدوار است که آمادگی کاملش در این مسابقات بتواند روی مدیران رئال تاثیر مثبت بگذارد و او به رویای خود که بازی کردن برای رئال است در همین فصل دست یابد.

منبع : as

     
آی اسپورت
2014-07-07 16:22:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر