فهرست
براوو : برای رقابت با تراشتیگن آماده ام / خوشحالم که با مسی هم تیمی شده ام
براوو : برای رقابت با تراشتیگن آماده ام / خوشحالم که با مسی هم تیمی شده ام

براوو : برای رقابت با تراشتیگن آماده ام / خوشحالم که با مسی هم تیمی شده ام

آی اسپورت - دقایقی پیش مراحل تست پزشکی و امضای قرارداد کلودیو براوو دروازه بان تیم ملی شیلی انجام شد و او رسما به عنوان بازیکن بارسا به هواداران این تیم معرفی شد.

براوو در نشست خبری خود در نوکمپ گفت : \" می خواهم از مدیران بارسا که به من اعتماد کردند تشکر کنم. 8 سال است که در اروپا هستم.

دوران من در سوسیه داد به اتمام رسید و حالا عصر تازه ای در زندگی من شروع شده است. این یک ماجراجویی تازه و هیجان انگیز است و از اینکه به بارسا پیوسته ام احساس غرور می کنم \"

براوو ادامه داد : \"از سانچس چیزهای خوب زیادی در مورد بارسا شنیده ام . او به من گفت که از تک تک لحظاتم در اینجا لذت ببرم.

از همین دیروز که به بارسلونا وارد شده ام لطف مردم به خودم را احساس کرده ام. احساس آرامش خاصی دارم. افتخار می کنم که قرار است برای بارسا بازی کنم.

در سوسیه داد من را با آرکونادای بزرگ مقایسه می کردند و در اینجا با والدس مقایسه خواهم شد. در خودم احساس قدرت می کنم. امیدوارم که بتوانم باعث شادی هواداران شوم \"

ستاره شیلی در جام جهانی در مورد رقابت با تراشتیگن افزود : \" هرگز جایی نگفته ام که قرار است به عنوان دروازه بان اول به بارسا بیایم. خودم رابرای هر گونه رقابتی آماده کرده ام و اتفاقا همین مساله به من انگیزه بیشتری هم داده است.

برای حضور ثابت در بارسا همه تلاشم را خواهم کرد. برای جانشینی والدس و پینتو کاملا اماده ام \"

براوو در انتها افزود : \" جام جهانی میدان دشواری بود. بازی های دشواری پیش رو داشتیم. ضمن اینکه در مورد آینده ام نیز باید تصمیم می گرفتم. متاسفانه به شکل بدی حذف شدیم.

حالا اینجا هستم . خوشحالم که با مسی هم تیمی شده ام . او یک الگوی جهانی است.

در مورد آینده الکسیس چیزی نمی دانم و او در این مورد با من هیچ صحبتی نداشته است.

ترجیح می دهم در مورد سوارس هم صحبتی نداشته باشم. در مورد حرکت او فیفا حکمش را اعلام کرده و نباید بیشتر از این در موردش صحبت کنیم \"

     
آی اسپورت
2014-07-07 17:37:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر