فهرست
محسن یوسفی: هنوز تصمیمی نگرفته ام / پیشنهاد فولاد رسمی نیست
محسن یوسفی: هنوز تصمیمی نگرفته ام / پیشنهاد فولاد رسمی نیست

محسن یوسفی: هنوز تصمیمی نگرفته ام / پیشنهاد فولاد رسمی نیست

آی اسپورت - محسن یوسفی بازیکن فصل گذشته ملوان انزلی که با این تیم فصل خوبی را سپری نمود تاکنون تیم فصل جدید خود را انتخاب نکرده است.

چطور شد که تاکنون با هیچ تیمی قرارداد نبسته اید؟
دو، سه پیشنهاد داشتم ولی تصمیم گرفتم صبر کنم تا یک تصمیم منطقی بگیرم. به نظرم بعضی از بازیکنان هم که زود قرارداد بستند اگر اندکی صبر می‌ کردند می‌ توانستند انتخاب بهتری داشته باشند.
نگران کم شدن سهمیه بازیکنان بزرگسال در تیم های لیگ برتری نیستی؟
من فصل خیلی خوبی در ملوان داشتم و با توجه به اینکه الان 30 سال سن  دارم برایم مهم است که در تیمی بازی کنم که بتواند به ادامه فوتبالم کمک کند.
شایعه شده بود که شما تنها بازیکن سال گذشته ملوان هستید که به فولاد خواهید پیوست؟
هیچ صحبت رسمی ای با من نشده ولی من هم این شایعات را شنیده بودم. به طور کلی فصل خیلی خوبی در ملوان داشته ام و رابطه فوق العاده ای هم با اسکوچیچ برقرار کرده بودم. حتی وقتی در نیم فصل راه‌آهن حاضر بود مبلغ 600 میلیون تومان برای رضایت نامه ام پرداخت کند، زمانی که دراگان از من خواست در تیم بمانم ماندن در  ملوان را به حضور در راه‌آهن ترجیح دادم. من به شخصه دوست دارم با اسکوچیچ کار کنم اما چه به فولاد بروم و یا در تیم دیگری فوتبالم را ادامه دهمم برای او در تیم فولاد آرزوی موفقیت می‌ کنم و مطمئنم در فولاد موفق خواهد بود.
بحث داغ این روزهای فوتبال ما ماندن یا رفتن کارلوس کی‌روش است، در این باره چه نظری داری؟
کی‌روش مربی بسیار بزرگی است و حتی کسانی که از او انتقاد می‌ کنند توانایی او را نفی  نمی‌ کنند. مطمئنا با برنامه ریزی بهتر می‌ توان بهره مندی بیشتری از توانایی او برد و اختلاف او را با باشگاه ها کاهش داد. به نظر من تمدید قرارداد با کی‌روش با توجه به زمان کمی تا جام ملت ها آسیا داریم منطقی ترین گزینه پیش روست.
 
  ۱  
آی اسپورت
2014-07-07 18:14:12
نظر دهید

۱ نظر
علی رضا (United Kingdom)
دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۵۵
هر جا هستی موفق باشی پسر آبی پوش. دوست داریم کاپیتان با غیرت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر