فهرست
نقل و انتقالات دات کام؛ احسان در ایران می ماند/ آل نعمه: به استقلال و پرسپولیس نمی روم
نقل و انتقالات دات کام؛ احسان در ایران می ماند/ آل نعمه: به استقلال و پرسپولیس نمی روم

نقل و انتقالات دات کام؛ احسان در ایران می ماند/ آل نعمه: به استقلال و پرسپولیس نمی روم

آی اسپورت - روزهای نقل و انتقالات فوتبال ایران رفته رفته به سمت پرحرارت شدن در جرکت اند. در مجموع اما می توان نتیجه گرفت که فوتبال ایران فصل جابجایی چندان پرهیاهویی را پشت سر نمی گذارد و بیشتر بمب ها با تیم های شان تمدید می کنند! 

برجلو در صبا

محمد برجلو مدافع چپ فصل گذشته  پیکان تهران به تیم صبای قم پیوست.برجلو امروز قرارداد  یکساله خود با این باشگاه را امضا کرد  و در تمرین این تیم حاضر شد.این بازیکن سابقه حضور در تیم های ذوب آهن ،استیل آذین  را هم در کارنامه دارد.

 آل نعمه؛ تراکتور، نفت یا فولاد
احمد آل نعمه مدافع تیم نفت تهران به یکی از سه تیم تراکتور، نفت یا فولاد خوزستان خوزستان خواهد رفت. آل نعمه که با توجه به تعدد مدافعان استقلال و پرسپولیس از حضور در این دو تیم منصرف شده به آی‌اسپورت‌ می‌ گوید: یا در نفت می‌ مانم یا به یکی از دو تیم تراکتورسازی یا فولاد خواهم رفت. ظاهرا پیشنهاد تراکتورسازی و فولاد برای آل نعمه بسیار وسوسه برانگیز است.
سهراب یک فصل دیگر بازی می‌ کند
سهراب بختیاری زاده مدافع سابق استقلال خوزستان یک فصل دیگر هم به فوتبال ادامه خواهد داد. بختیاری زاده به آی‌اسپورت‌ گفت: از یک تیم لیگ برتری و چند تیم دسته اولی پیشنهادهایی دارم که دوست دارم بهترین آنها را انتخاب کنم.
وی ادامه داد: ترجیحم این است در یک تیم به عنوان بازیکن مربی حضور داشته باشم. سالارزاده در مسجدسلیمان
سعید سالارزاده مدافع سابق تیم های ملوان و فولاد با قراردادی دوساله به نفت مسجدسلیمان پیوست. او در آستانه حضور در نفت تهران قرار داشت.


قزل در نفت
ـ سعید قزل مدافع سابق فجرسپاسی که با گسترش فولاد توافق کرده بود در نهایت به تیم نفت تهران پیوست. این بازیکن جانشین سعید سالارزاده دیگر گزینه نفت در خط دفاعی بود که امروز تصمیمش را برای حضور در نفت مسجدسلیمان گرفت.
حاج صفی با سپاهان در اردوی ترکیه
با وجود آنکه گفته می‌ شد احسان حاج صفی به یک تیم خارجی خواهد رفت او امروز در  گفت‌وگویی اعلام کرد که پیشنهاد خارجی ندارد و در ایران خواهد ماند. حاج صفی اعلام کرده به زودی به اردوی بازیکنان سپاهان در ترکیه ملحق خواهد شد.
     
آی اسپورت
2014-07-07 19:05:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر