فهرست
کاناوارو: آماده ام دستیار آنچلوتی در رئال بشوم
کاناوارو: آماده ام دستیار آنچلوتی در رئال بشوم

کاناوارو: آماده ام دستیار آنچلوتی در رئال بشوم

آی اسپورت- فابیو کاناوارو، کاپیتان پیشین تیم ملی ایتالیا اعلام کرده اگر آنچلوتی برای همکاری در رئال مادرید با او تماس بگیرد، پاسخ مثبت خواهد داد.

نام فابیو کاناوارو که اکنون به عنوان مفسر تلویزیونی جام جهانی در برزیل به سر می‌برد، بارها در ارتباط با باشگاه رئال مادرید به گوش رسیده است. زین الدین زیدان، دستیار فصل گذشته آنچلوتی، اکنون هدایت تیم دوم رئال را برعهده گرفته و آنچلوتی برای پر کردن جای او به دنبال گزینه ای مناسب است.

او به خبرنگاران گفت:\" در رسانه‌ها خواندم که نام من نیز در بین کسانی است که برای حضور در رئال مادرید به عنوان دستیار مورد توجه قرار گرفته‌اند. در حقیقت چیز دیگری در این خصوص نمی‌دانم. همه می‌دانند که من رابطه بسیار خوبی با کارلو آنچلوتی دارم و سه سال بسیار خوب را هم در رئال گذرانده‌ام. دوره‌های مربیگری را گذرانده و دوست دارم وارد این عرصه شوم. تجربه کوتاهی به عنوان دستیار مربی در دبی دارم. فشار زیادی روی ما نبود اما دوره خیلی خوبی بود.

اکنون بازی‌ها را به عنوان یک مربی تماشا می‌کنم نه به عنوان کسی که پیشتر بازیکن فوتبال بوده است. این یک قدم کوتاه برای من خواهد بود. اگر آنچلوتی با من تماس بگیرد، بدون شک به تیم او می‌روم.\"

     
آی اسپورت
2014-07-07 18:59:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر