فهرست
جدایی وحید هلیلهوجیچ از تیم ملی الجزایر؛ گروهی از رسانه ها را هرگز نمی بخشم
جدایی وحید هلیلهوجیچ از تیم ملی الجزایر؛ گروهی از رسانه ها را هرگز نمی بخشم

جدایی وحید هلیلهوجیچ از تیم ملی الجزایر؛ گروهی از رسانه ها را هرگز نمی بخشم

آی اسپورت- وحید هلیلهوجیچ، مربی بوسنیایی، که تیم ملی الجزایر را در جام جهانی 2014 تا مرحله یک هشتم نهایی رساند، بعد از استعفا از سمتش، اعلام کرد که گروه کوچکی از روزنامه نگارانی که موجب جدایی او شدند را نه می بخشد و نه فراموش می کند.

الجزایر در جام جهانی بیستم برای اولین بار از مرحله گروهی صعود کرد اما هلیلهوجیچ اعلام کرد با توجه به جوی که برخی از روزنامه ها علیه اش ایجاد کردند، ادامه کار برایش غیرممکن شده بود.

او به خبرنگاران گفت:\" من به دستاوردی که با تیم ملی الجزایر داشتم، افتخار می کنم. من سه سال در الجزایر زندگی کردم و مسئولیت خانوادگی و جاذبه چالش ورزشی جدید، روی شانه هایم سنگینی می کند.

می خواهم اول از همه از رئیس جمهور، عبد العزیز بوطفلیقه، تشکر کنم که صحبت های محبت آمیزش واقعا من را تحت تاثیر قرار داد. همچنین از بازیکنانم، اعضای کادر فنی و پزشکی هم تشکر می کنم که در طول این مدت از هیچ کمکی فروگذار نکردند.  

تنها چیزی که باعث ناراحتی من شده، رفتار گروهی- نه همه- از رسانه ها بوده است که هرگز نه تنها به کار من احترام نگذاشتند، بلکه حتی به خانواده من هم توهین کردند. من هرگز آنها را نمی بخشم.\"

گفته می شود هلیلهوجیچ در لیگ ترکیه هدایت باشگاه ترابوزان اسپورت را برعهده خواهد گرفت.

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-07 19:21:57
نظر دهید
۲ نظر
حامد
دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۳، ۱۹:۳۱
اگه کی روش نموند ، بهترین گزینه همین مربیه.
-
دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۳، ۲۱:۵۵
بوسنی دوتا سرمربی در جام جهانی داشت ما یکی هم نداشتیم .پس عقل میگه بیشتر سرمربی های فوتبال ما حتی شایستگی نظردادن در مورد تیم ملی کشوری که در جام جهانی بازی کرده ندارن......
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر