فهرست
ماسچرانو: هلندی ها در ضدحملات خیلی خطرناک هستند
ماسچرانو: هلندی ها در ضدحملات خیلی خطرناک هستند

ماسچرانو: هلندی ها در ضدحملات خیلی خطرناک هستند

آی اسپورت- خاویر ماسچرانو، هافبک باتجربه تیم ملی آرژانتین، در آستانه دیدار تیمش مقابل هلند در نیمه نهایی جام جهانی، به هم تیمی هایش در مورد خط حمله حریف هشدار داد.

هلندی ها در رقابت های جام جهانی عملکرد خوبی در خط حمله داشتند و  مثلث هجومی این تیم، رابین فن پرسی، وسلی اشنایدر و آرین روبن، گل های حساسی برای این تیم به ثمر رساندند.

ماسچرانو به خبرنگاران گفت:\" ما می دانیم مقابل تیمی قرار می گیریم که به دلیل سرعت مهاجمانش، در ضد حملات بسیار خطرناک است. ما مقابل تیمی باتجربه قرار می گیریم که به دلیل شکست در فینال جام جهانی قبلی، تشنه قهرمانی است.

ما انتظار یک دیدار آسان را نداریم و این دیدار مطمئنا به دلیل کیفیت بازیکنان و تجربه تیم هلند، از دیدار مقابل بلژیک دشوارتر است.\"

آرژانتینی ها آخرین بار در سال 1990 به فینال جام جهانی رسیده بودند و ماسچرانو معتقد است که تیمش می تواند به دیدار نهایی راه پیدا کند.

\" ما باید این رویا را حفظ کنیم زیرا می توانیم آرژانتین را به جایگاهی برسانیم که سالهاست به آن نرسیده است. این موقعیت ها بسیار نادر است و ما باید از آن استفاده کنیم.

ما بسیار خوش شانس هستیم که بعد از 24 سال توانستیم آرژانتین را به چنین دستاوردی برسانیم اما از سویی، این اتفاق انتظارات را افزایش داده است. ما تمام تلاش مان را می کنیم تا به فینال برسیم.\"

     
آی اسپورت
2014-07-07 19:45:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر