فهرست
ساری گزینه جدی جانشینی کونته
ساری گزینه جدی جانشینی کونته

ساری گزینه جدی جانشینی کونته

آی اسپورت -به نظر می‌رسد در بین گزینه های احتمالی برای جانشینی کونته، ساری صاحب بیشترین شانس است. چلسی برای آوردن ساری به جای کونته باید ۱۶ میلیون پوند هزینه کند؛ ۹ میلیون برای فسخ زودهنگام قرارداد کونته و ۷ میلیون دیگر برای بند آزادسازی قرارداد ساری با ناپولی. ساری ۵۹ ساله در این فصل با تیمش قهرمانی یوونتوس را به چالش کشیده و در فاصله ۷ بازی به پایان فصل، تنها ۴ امتیاز با صدرنشین مسابقات قاصله دارد. رویکرد تهاجمی ناپولی توجهات بسیاری را به این تیم جلب کرده است؛ رویکردی که‌ مطمئنا در استمفورد بریج از آن استقبال خواهد شد.

 بند ۷ میلیون یورویی قرارداد ساری تنها تا ۳۱ می اعتبار دارد و مذاکرات برای قرارداد جدید چند هفته ای است که دچار تعلیق شده است. ساری قصد ندارد تا بازی هفته بعد ناپولی برابر یوونتوس، که احتمالا تکلیف قهرمان را تا حدودی مشخص خواهد کرد، تصمیمی برای آینده خود بگیرد.

 لوئیز انریکه، سرمربی سابق بارسا دیگر گزینه دیگر جانشینی کونته خواهد بود‌. با توجه به نرسیدن احتمالی چلسی به مسابقات فصل بعد لیگ قهرمانان، دوران حضور کونته در استمفوردبریج به احتمال بسیار زیاد بعد از ۲ سال به پایان خواهد رسید.

 

سایت برنامه نود

۱    
آی اسپورت
2018-04-14 11:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر