فهرست
فوری: آلفردو دی استفانو درگذشت
فوری: آلفردو دی استفانو درگذشت

فوری: آلفردو دی استفانو درگذشت

آی اسپورت- آلفردو دی استفانو، اسطوره باشگاه رئال مادرید، در سن 88 سالگی درگذشت.

دی استفانو روز شنبه در هنگام خروج از یک رستوران در نزدیکی سانتیاگو برنابئو دچار حمله قلبی شد و در چند روز اخیر در بخش مراقبت های ویژه بستری بود. اما امروز صبح شرایطش رو به وخامت گذشت و در نهایت دقایقی پیش درگذشت.

این ستاره آرژانتینی دوران حرفه ای اش را در ریورپلات آغاز کرد و پیش از پیوستن به رئال در سال 1953، برای باشگاه کلمبیایی میوناریوس بازی کرد.

او بین سال های 1953 تا 1964 برای رئال بازی کرد و پرافتخارترین دوران باشگاه مادریدی را رقم زد. او در 396 بازی برای رئال، 306 گل به ثمر رساند و در حال حاضر، پشت سر رائول (323 گل)، دومین گلزن برتر تاریخ این باشگاه است.

در بیانیه ای که باشگاه رئال مادرید منتشر کرده، آمده است:\" آلفردو دی استفانو، رئیس افتخاری باشگاه رئال امروز در بیمارستان گریگوریو مارانون مادرید درگذشت.

فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال و اعضای هیئت مدیره باشگاه، همدردی عمیق شان را با خانواده، فرزندان و دوستان او اعلام می کند. این باشگاه همچنین در غم همه کسانی که به خاطر درگذشت یکی از بهترین بازیکنان همه تاریخ احساس ناراحتی می کنند، شریک است.\"

قرار است فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید، ساعاتی دیگر در کنفرانس مطبوعاتی حضور پیدا کند.

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-07 20:38:22
نظر دهید
۲ نظر
only
دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۳، ۲۱:۱۷
اسوده بخواب لاسائتا
رضا. دزفول
دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۳، ۲۲:۰۲
به عنوان یه بارسای اصیل ضایعه در گذشت این اسطوره بزرگ رو تسلیت عرض میکنم روحش شاد تو همیشه در قلب ما خواهی موند امیدواریم با قهرمانی آرژانتین بزرگ روحت آسوده خاطر شود به امید خدا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر